Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél, ha rajtad...

Mihez kezdenél, ha rajtad kívül az egész világon mindenkinek szinte teljesen megszűnne az önálló akarata?

Figyelt kérdés

Az emberek eljárnának dolgozni, végeznék a kötelességeiket, de csak biorobotként. Kivéve téged. Társadalmi értelemben nem lennének korlátaid, bármit megtehetnél következmények nélkül. Úgyis egy határozott felszólításra is engedelmeskednek neked.

Másrészről nem lehetnének valódi kapcsolataid, barátaid, nem tudnál igazán beszélgetni, nevetni senkivel, mert rajtad kívül senki nem értené, mit jelentenek ezek a dolgok.

Hogyan kezelnéd a helyzetet?



2021. febr. 4. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ez nagyon jó lenne mindig is erre vágytam. Sose értettem miért nem enyém a világ. A legjobb nőket szanaszét kefélném. De jó életem lenne.
2021. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11# hamar megunnád, mert azok a nők csak feküdnének és néznének ki a fejükből mint valami gumibaba. Nem éreznének se gyönyört, se undort, tök mindegy lenne nekik mit csinálsz velük. Most azt hiszed mindegy lenne, de hidd el, egy hét után annyira unnád, hogy kb már annak is örülnél, ha legalább ellenkeznének vagy valami.

Én nem akarnék így élni, hogy én vagyok az egyetlen értelmes lény.

Ez nem igazi hatalom, hisz az"alatvalók"nem értik, hogy te vagy a főnök, nem tartanak tőled, nem szeretnek téged, csak valami program fut bennük.

Kb mint ha a google talk back lenne az egyetlen társaságom.

2021. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
12. Nem zombik lennének azok csak szolgák. Attól értené amit mondok neki szóval nem lennének fogyatékosok csak engem tekintene mindenki istennek. Én így képzelem, nem unnám meg szuper lenne. Már 10 évesen is eszembe jutott miért nem enyém az egész világ. De jó lenne.
2021. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hmm, hárem teljes kiszolgálással :D
2021. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen kérdés? Ha mindenkinek megszűnne, akkor a mindenkiben én is benne lennék, nem? Elemi logika.
2021. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem vágyom ilyen lehetőségre, de ilyen szituban szerintem segítenék, hogy visszajöjjön az akaratuk, jó nagy kupi lenne különben DDD Mami71
2022. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!