Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fényes nappal egy cigány nő...

Fényes nappal egy cigány nő ordított és üvöltött velem az utcán, majdnem nekem is jött. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mentem volna le barátnőm elé, csóváltam a fejem mert nem találtam a kulcsom, erre 20m rol oda üvölt nekem mi a f.... t razod a fejed? Na onnantól kezdve el indult a lavina... Minél messzebb mentem tőle annál jobban üvöltött utánam, hogy előre forduljak meg taka.... rodjak... Én vissza neki, húzz el a picsaba te Bud.... OS cigány. Miért kötnek belém állandóan a cigány nők? 130 cm volt kB 40 kg vasagyal együtt, a vállam ig ért, én pedig 170 és a teremben töltöttem eddig a fél életem.mit lehet ilyenekkel tenni? Miért zavarta ennyire, hogy már csak azért is néztem és nem fordultam meg? N30
2021. febr. 4. 18:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Paprikaspray az arcába, attól ártalmatlan lesz az állat.
2021. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Velem rengeteg ilyen tortent, mindegyik esetben nevettem egy jot, majd elohuztam a telefonomat, amivel lekameraztam oket. Volt min nevetni haverokkal.
2021. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Elmenni, mintha nem is hallanád. Az ilyen valószínűleg drog vagy egyéb szer hatása alatt áll, bódult, talán hallucinál is. Semmi értelme interakcióba lépni vele.
2021. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
igen általában drog lehet. nekem is többször már beszóltak mindenfélét utcán, tovább kell menni.
2021. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Fényes nappal du. 1kor már ennyire tele lett volna? Szerintem itt más lehet a bibi de köszi szépen
2021. febr. 4. 21:07
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted a hajlektalanok csak este drogoznak vagy mi? Delutanos muszakban dolgoznak? :D
2021. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

#5

Akkor vannak tele, amikor hozzájutnak.

2021. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet full kettyós nem feltétlen kell ehhez drogosnak lenni.

Lehet riválist látott benned,és félt tőled mert nagyobb vagy.Mint mikor a zsebkutyus mindenkire ugat.Én férfi vagyok és nem kákabelű,volt már,hogy 150 centis 60 kilós nő kötött belém:) hülyék ezek

2021. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Hagyni a bánatba :)
2021. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet alapjárat ez neki, mert a szülei testvérek voltak.
2021. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!