Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted azt 40 fölött, hogy...

Érezted azt 40 fölött, hogy most már végső soron semmi boldogság nem vár rád az életben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 01:39
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
9-es, valóban igazad lehet, ezt az apa írhatta. Te pedig biztosan nő vagy, azok szokták megmagyarázni maguknak, hogy joguk van a saját gyerekük megöléséhez, mert az ő testük. Annyira nem lassú az agyam, hogy feltűnt, hogy nem szokványos hozzászólás, mert egy nő, aki megöleti a gyerekét, nem fogja itt ostorozni magát. Azt valóban nem ismertem fel, hogy az apa írt ide, de így már értem.
2021. febr. 5. 03:14
 12/35 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinek a saját dolga.

Vannak olyanok is akik rögtön ítélkeznek...!

Megöletni a gyereküket...már akinek az gyerek. Van akinek az még csak egy sejtcsomó.

Biztos nő vagyok?

Hány férfi küldi abortuszta a partnert...? Ilyet sosem hallottál még?

2021. febr. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
41%
Ehhez nem kell 40 fölöttinek lenni, én 15 évesen kezdtem ezt érezni.
2021. febr. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
69%

44 leszek tavasszal, és nem mennék vissza 40 alá. Fiatalon, 20 évesen szültem, a lányunk már 24, önálló élete van, most sikerült az állásinterjúja ott, ahol eddig diákként dolgozott, úgyhogy egy teher mínusz, már megáll a lábán, bármi lesz.

Én pár éve indítottam a vállalkozásom, és megtehettem, hogy annyi ügyfelet vállaljak csak, amennyi munka kényelmesen belefér. Férjem is szereti a munkáját.

Van időnk egymásra, míg más korunkbeliek iskolai dolgokkal foglalkoznak, mert 30 felett váltak szülővé, mi kényelmesen olvasunk, kirándulunk. Elégedettek vagyunk, nyugodtak, és egyikünk sem akar fiatalabb lenni.

2021. febr. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

40 felett kezdtem el érezni, hogy annyi boldogság "vár" rám az életben, amennyit kicsiholok belőle magamnak. Bár a vár szó nem helyes, nem pontos, mert sem nem aktív cselekvést jelez, se nem vállaja a felelősséget a céljai megvalósulásáért.


Azóta is csiholom, és vannak eredményeim.

2021. febr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Van boldogság 47/F most váltam el dolgozom,ültettem a hagymát amint az idő engedi bele fogok a ház felújításba . Gyerekünk tavaly februárban,ment férjhez júniusban jön az unoka . Nekem ennyi elég a boldogsághoz!

Nyaralni nem járok,rossz szokásom nincs .

2021. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
77%
Most leszek 40, néha én is így érzem...
2021. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is élhettem, mivel nincs gyerekem szerencsére,a házasságom viszont teljesen jó.

Betegségektől kicsit félek, sosem vigyáztam magamra, még most sem sajnos.Boldogság még jöhet szerintem, nem érzem úgy hogy ez a korom miatt elkerülne.40N

2021. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
28%
Én 3 sejtcsomót kapartattam ki magamból pár év alatt😉 Csak annyiban bántam meg hogy nincs 3 gyerektartás, de legalább nem repedtem szét ott lent.
2021. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

Éreztem már sok mindent. És?

Nagy részük nem jött be. A pillanatnyi hangulatom keltette jövőképek voltak csupán.


Nem kell túlzottan foglalkozni az érzelmekkel. Éld meg őket, éld át őket, zárd le őket, és lépj tovább. Erre valók, nem arra, hogy jövőképeket alkoss belőlük, és ezen szorongj.

2021. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!