Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted azt 40 fölött, hogy...

Érezted azt 40 fölött, hogy most már végső soron semmi boldogság nem vár rád az életben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 01:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
47%

Mit hogy csinálok?


A spermából nem lenne gyerek ha lenyelés vagy kidobás helyett magatokba engednétek? De igen. Akkor miről beszélünk. Hogy még nem egyesült a petesejttel mint az elvetett magzat? Jó de az elvetett magzat meg még nem született meg , labda visszadobva.


Jogi személy csak az lehet aki megszületett. Vagy ezt fogadjátok el vagy azt hogy minden védekezéses szexnél ugyanolyan gyilkosok vagytok mint az abortuszra járók.😘😗😚

2021. febr. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
71%
31-es, az a baj, hogy fel sem fogod, mennyire undorító vagy, és röhögsz rajta. Ezzel az erővel az asztalra is szarhatnál.
2021. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%
Ja, ilyenkor már megy a félrebeszélés az álszent szajháktól, akiknek a fsz fontosabb a gyerekeik életénél, de mást bezzeg tudnak oltani.
2021. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

31-es, ennyi IQ-val hogy lehetsz szabadlábon? Remélem csak egy troll vagy.

16 hetesen már éreztem, ahogy mozog bennem a kislányom.


Ja, bocsánat, elfelejtettem, hogy csak az létezik, ami a pi..nádon kijött.

2021. febr. 7. 14:34
 35/35 anonim ***** válasza:

Semmi baj azzal hogy valaki nem akar gyereket, de ez közönséges és undorító. Olyan mintha saját magad akarnád megerőszakolni a saját véleményeddel hogy felmentsd magad. Mi is nők vagyunk. Tudjuk hogy milyen 16 hetes terhesnek lenni. Tudjuk hogy érezted te is. Tudjuk hogy fájt. Sajnáljuk hogy ilyen helyzetbe kerültél, fogadd el és ne ostorozz másokat.


Visszatérve a kérdéshez. Szerintem legtöbbünknek van egy ilyen átmeneti időszak. Nekem kb 1 év volt. Szerintem elgyászoltam hogy fiatalból középkorú lettem. Deaztán beállt. Hiszen ilyenkor ahogy írják nemcsak záródnak hanem nyílnak is ajtók. Lehet hogy sokmindenről lemaradtunk, de sokmindent át is éltünk pl anyaság, és sokmindent be tudunk pótolni. Beáll majd neked is, csak máshogy kell ránézni.

2022. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!