Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted azt 40 fölött, hogy...

Érezted azt 40 fölött, hogy most már végső soron semmi boldogság nem vár rád az életben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 01:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Negyven fölött már nem is lehet boldognak lenni?Már miért ne lehetene? De ha nem keresed a boldogságot akkor nem is fogod megtalálni.Lehetsz szerelmes,lehetnek közös élményeitek a családdal, barátokkal, örömmel tölthet el a hobbid, kiteljesedhetsz a munkádban, csodálattal tölthet el egy téli havas erdő látványa a hegyekben, vagy a lemenő nap aranyhídja a Balatonnál. Élvezheted az általad megteremtett életminőséget. Elégedett lehetsz azzal ahol tartasz ha van egy szép kecód, jó kocsid és a kényelmes kanapédon a doromboló macskáddal az öledben hallgathatod a kedvenc számaidat egy profi sztereó cuccon.Tudod már hogy mi az ami boldoggá tesz a szexben, nem félsz megélni a vágyaidat. Az idő múlását persze látod magadon, de ez csak még jobban megerősíti benned azt az érzést hogy most már nem szabad pocsékolni az idődet felesleges dolgokra, ki kell használni,értékessé kell tenni minden pillanatot, mert már át tudod érezni hogy mit jelent az élet mulandósága.
2021. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
54%

Én 20-as éveimben is ezt éreztem már, és most a 30-asban is.


Azt érzem elértem egy szintet, van hol élnem, van munkám, de összességében azt látom hogy 10-20-30 év múlva sem leszek előrébb csak eltelik az idő és meghalok :D

2021. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Sejtcsomó, ja persze.

11 hetes Uh-on láttam a lányomat, meg volt mindene. Karok, lábak, kicsi ujjak. Nagy homlok, pisze orr. 6 hetesen vert a szíve. Hány hét is telik el a kettő között? 5 hét

5 hét alatt a szívvel rendelkező sejtcsomóból egy komplett emberke lett.

19-es, a te sejtcsomóidat hány hetesen kapartattad ki?

2021. febr. 5. 10:48
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
81%

Ha 40 éves korodra van kiépített egzisztenciád,jól működő párkapcsolatod,egy munkád,amit szeretsz,elfogadható fizetéssel,és nagyjából egészséges vagy,akkor csak lazítanod kell.

Ha valamelyik hiányzik,még pótolhatod(jó,az egészséget nem).

Ha egyik sincs,akkor tényleg nem vár rád semmi jó.

2021. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, jól működő párkapcsolata nagyon-nagyon kevés embernek van. A legtöbben kiegyeznek egy elviselhetővel, hogy ne öregedjenek egyedül.
2021. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%
19es vagyok, az egyik sejtcsomóval Svédországba utaztam és ott kaparták ki majdnem 18 hetesen😇😊
2021. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
27-es, akkor gyilkos vagy. A saját gyerekeid gyilkosa.
2021. febr. 6. 10:30
 29/35 anonim ***** válasza:
73%

Nincsenek gyerekeim kiscsillag😉


Ahoz hogy lehessen ölni valakit ahhoz az illetőnek előbb meg kell születnie, ergo léteznie kell🤣


Ez mindössze egy orvosi beavatkozás, mely során eltávolitottak egy nem kivánatos sejthalmazt.


Ennyi eről te is gyilkos vagy mikor szopás közben lenyeled a saját gyerekeidet🤭 Vagy mikor gumiba felfogva élve megfojtod őket szívtelen gyilkos .

2021. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%
29, te ezt hogy csinálod? Én agy nélkül meghalnék.
2021. febr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!