Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pénz nem boldogít . Mit...

A pénz nem boldogít . Mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint , aki ezt vallja , annak még soha nem volt annyi pénze , hogy boldoggá tegye . Őszintén vallom, hogy engem boldoggá tesz a pénz, hogy költhetek magamra , esetleg a páromra . Természetesen gyerekünk nincsen, (nem is akarunk )így jóval könnyebb az anyagi biztonság jó oldalát megélni . Mielőtt kiforgatnátok a szavaimat , dolgozó nő vagyok és jól keresek eléggé , illetve a párom is dolgozik és ő is jól keres . Nem vagyok eltartva .

Szóval ti erről mit gondoltok. Boldogít benneteket a pénz vagy sem ?



2021. febr. 5. 19:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%
Hamis biztonságérzet? Ha műkatonákat fizetsz belőle,hogy védjék a házad,akkor igen,de egyébként köszönjük a fals infót.
2021. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
25%
A pénz az alapja mindennek az életben. Az alfa és az omega.
2021. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18%
A penz nem boldogitt de vehecc rajta higittot, teknokolt és az mar boldogitt. De ehhez nem kell sok pénz csak amennyit össze tarhálsz.
2021. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19%
Azok a szerencsetlen lanyok-akiket meg napjainkban is,szerte a vilagban-hozzakenyszeritenek gazdag emberekhez,biztosan odakat tudnanak zengeni a nagy boldogsagukrol.
2021. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem boldogít, hanem szabadságot ad.
2021. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19%
25: Szabadság=boldogság
2021. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25%
Akit nem boldogít de sok van neki az adhatna nekem, de biztos nem fog senki ennyit erről. Xd pedig adnék cserébe sok szeretetet és jó karmát.
2021. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!