Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy ilyen fiatalon...

Lehetséges hogy ilyen fiatalon belefáradtam az életbe?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 éves de már belefáradtam az életbe. Hol is kezdjem? Eleinte jól ment a kis életem. Aztán alsóban már kezdődtek a bajok mert ugye nálunk us voltak menő gazdag gyerekek én pedig nem hódoltam be nekik ezért kezdődött a kiközösítés ami 7. tartott. Aztán a szüleim is elváltak. Soha senki nem állt mellettem nem voltak igaz barátaim a családom gyűlölt és gyűlöl a mai napig. Ha beszélgetni szeretnék velük kritizálnak belémkötnek kigúnyolnak. Ha pedig a szobámban vagyok egésznap az a baj. Nem akarom további részleteket irni, mert nem értenétek meg hanem jönne a süket duma hogy a szülőket tisztelni kell meg az anya az anya stb. Talán még jobban gyűlölöm anyám mint ő engem és nem akarok neki segíteni már segítettem de semmit nem kaptam vissza hát szenvedjen úgy ahogy én szenvedek miatta nap mint nap! Hónapok óta alig eszek, alig alszok, de nem is igénylem. Az egyetlen fény az életemben a szerelmem, ő elfogad, tisztel és melletem van, mellette tudok kicsit is mosolyogni. Viszont anya nem enged el sehova sem. Belefáradtam az életbe, csak az öngyilkosságot látom kiútnak mert rossz helyre rossz testbe születtem és nem akarom ezt!
2015. jún. 15. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Még csak most kezdődik az életed :D

Inkább legyél nyitott, nézz a jövő felé, most lesz itt az alkalom, hogy új barátokat szerezz, új életet alakíts ki és pár év múlva akár el is költözhetsz otthonról.

2015. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Crudius ***** válasza:

Hidd el, nem vagy egyedül.

Az élet állandóan nehézségeket állít fel elénk.

Ezért kell bemutatni az életnek, hogy kapja be, lehet, hogy nehéz, de én akkor is túlélem!

Ha van egy kis eszed, tanulsz valami hasznosat, ami érdekel, hogy megalapozd a jövőd.

2015. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pár hónapja nekem is ugyanez volt a problémám. Én is 15 vagyok és én is sok ilyen dolgon gondolkoztam. Én azt ajánlom Ha csak egy valami/valakiért érdemes is élni ne öld meg magad. És ha nincs olyan ember akkor azért mert nem szabad feladni mert akkor ök gyöznek. hogy ne lásd a szüleid Menny bentlakásos suliba ott nem látod öket Amugy meg szerintem nincs olyan hogy valakit tisztelni kell mert azt ki kell érdemelni. Semmi képp ne titkold el ezt a párodtol ö tud segiteni.
2015. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerelmed örülni fog, ha a "szerelme" kinyírja magát.


Ezzel a lépéssel az ő életét is elqrnád.

2015. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt három év, remélem te is megtanultad hogy ha kimondod hogy szr a helyzeted, utána még több trutyi ömlik a nyakadba.
2018. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!