Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már Ti is úgy, hogy...

Éreztétek már Ti is úgy, hogy elfogytak az energiatartalékaitok, belefáradtatok mindenbe, az egész életbe?

Figyelt kérdés
Nincs semmi a jelenlegi életetekben, ami feltöltene, felrázna benneteket, ami új energiát adhatna. Csak azt érzitek, hogy bennrekedtetek egy fejlődési stádiumban, nem tudtok továbblépni. Nincs hozzá erőtök.

2018. aug. 12. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Most is ezt érzem.
2018. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már teljesen. Egy súlyos műtét után, hónapok óta lábadozok=vegetálok, és egyszerűen elég volt. Ha nem történik valami javulás, akkor elköszönök.
2018. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
ilyenkor el kell menni egy buliba, jól érezni magad, új barátokat szerezni, másnem beb..ni de kiszállni a mókuskerékből egy picit.
2018. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem már egy ideje. Változtatni szeretnék pár dolgon, de általában falba ütközöm. Sem felüdülés, sem olyan nem történik, ami felrázna, legfeljebb egy újabb probléma jön, ami ideig-óráig eltereli a figyelmem, mert muszáj rákoncentrálnom, de ez csak tetézi a mély fásultságomat és kimerültségemet.
2018. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van, pluszban ez a kib× meleg is még leszív.
2018. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
86%

Persze, előfordul. Mivel utálom a nyarat, most is ezt érzem. Folyamatosan ömlik rólam a víz, indulatos és robbanékony vagyok. Ez majd elmúlik ha jön a jó idő, a finom hideg tél! Addig meg majd csak megleszek valahogy.


Persze nem csak anyár miatt éreztem már ezt. Mivel a gyerekkorom nem épp volt habos pite, sajnos a gyermekotthonban naponta sírtam. Szerencsére azoknak az időknek örökre vége.

2018. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Én is ugy érzem hogy belefáradtam az életbe.

22/N

2018. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzem, hogy küzdök, félelmekkel nézek szembe, kilépek a komfortzónámból és feláldozom a szabadidőmet - az élet minden területén küzdök, fejlődni próbálok és szebb, tartalmas, életkoromnak jobban megfelelő életet.

Ugyanakkor a sok küzdelem csak kevésbé fontos területeken ad sikereket, azok is félsikerek és a fáradtság miatt nem tudom értékelni se.

Párkapcsolat (nincs), munka (utálom és nem is fizet annyira jól), jellemfejlődés (enyhe autizmusra gyanakszom de mindenképp kattant vagyok sajnos valamiféleképp) terén pedig egyhelyben állok + egy feldolgozatlan gyász.

A csodára várok, de ha nem jön, nem tudom, meddig bírom még.... Épp ésszel nem sokáig.



25/L

2018. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most érzem így, pedig én még próbálom is felrázni magam, és akkor jó is, de nem tart ki hosszan a hatás. Le vagyok merülve, a kánikula is lenyom.
2018. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Hogyne, régebben előfordult. Azokban az esetekben önvizsgálatot tartottam, kinyomoztam, mik az okai a fent leírt tüneteknek.


Kb. 2 és fél éve folyamatos változásban és növekedésben vagyok. Azt hiszem, hogy fiatalabb koromban sem volt bennem annyi kraft, mint most van. Dehogy rekedtem meg, épp ellenkezőleg, rákapcsoltam. Persze az én receptem az én életemre érvényes.

2018. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!