Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is belefáradt az életbe?

Más is belefáradt az életbe?

Figyelt kérdés

Én viszonylag fiatal vagyok, de egyszerűen belefáradtam, csak sodródóm. Régen az a képzetem volt hogy tudok kormányozni de nem így van!

Ti hogyan élitek meg a magányt, a sikertelenséget, az egyedül létet az értelmetlenséget?



2019. jún. 16. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem fáradtam bele, vannak barátaim és kitalálunk vmit mindig.
2019. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
10%
aham.. és az a szomorú hogy aki még alig élt pár 10en valahány évet azok is.. bár többen butaság miatt de vannak akik valós okok miatt
2019. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

Nem muszáj magányosnak és sikertelennek lenni. Ki kell hozni az életből valamilyen jobbik opciót, kellenek barátok akik a rossz időkben is segítenek, hajszolni kell a sikert és máris nem lesz értelmetlen. Ha éppen mégis értelmetlen és sz*r, arra van egy találó de lefordíthatatlan angol szó: escapism.

Milyen élethelyzetben vagy, ahol sodródsz?

2019. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.)harmincnál nem több.

2.) Úgy az egészben elfáradtam én rendkívül balszerencsés vagyok!

2019. jún. 16. 00:50
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Belefáradtam. Harmincas éveim vége felé járok, több évtizede minden nap fáradtan, kimerülten ébredek, bármit próbáltam eddig csinálni a "laikusok által ismert" praktikusságokon át a komolyabb dolgokig, szakkönyvet olvasni, semmi sem segített. A napi szintű rutin-feladataimhoz is alig van erőm, energiám. Nem is gondolhatok családalapításra - nem mintha lenne kivel...

Ha e problémám megoldódna, kihoznám az életből, amit tudok.

2019. jún. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Fogadok, hogy fiú vagy. Mondjuk 22 éves. Itt sokan belefáradtak ám, de változtatni nem hajlandóak...
2019. jún. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen bele. Megszoktam hogy velem csak rossz dolgok történnek.
2019. jún. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
itt csak a rinya megy, sok ringyagép lusta mint a dög.
2019. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En nem az eletbe faradtam bele, hanem abba, hogy olyat csinalok, ami nem erdekel. Jo lenne szabadnak lenni 4-5 evre.


Azon dolgozom, hogy ez megvaltozzon.


Kellenek a folyamatos celok. Amugy lehet depresszio a hatterbe is.

2019. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, de arra sincs erőm, hogy leírjam...
2019. jún. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!