Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, Titeket zavar, ha egy...

Fiúk, Titeket zavar, ha egy lány kutya kaját eszik?

Figyelt kérdés
Hasonló az íze, mint a májkrémnek, de a prémiumot még nem kóstoltam, nem akarom megenni a kutyám elől.
2021. febr. 7. 05:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Egyébként ilyesmiről van szó:


[link]

2021. febr. 7. 05:35
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lennél a barátnőm akkor nem. Meg ne tudja senki más.
2021. febr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés ebben a formában, hogy "lány kutya kaját eszik" arra vonatkozik, hogy zavar-e, ha egy nőstény eb táplálkozik.


Természetesen nem. Hiszen muszáj táplálkoznia szegénynek!

2021. febr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Szerencsére, hogy nem ismerlek
2021. febr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Kutyakaját enni veszélyes! Nem úgy készül mint az embereknek szánt étel! Hosszú távon nagyon egészségtelen!
2021. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Te beteg vagy!
2021. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
De ha olyan az íze mint a májkrémnek, akkor miért nem azt eszel? Vagy csinálsz házilag májkrémet, nem nagy ördöngösség.
2021. febr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Troll ez, ekkorra állat nő nincs.
2021. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Troll, még soha életében nem kóstolt kutyakaját, ha azt mondja olyan mint a májkrém. Én kóstóltam (kíváncsiság, még gyerek voltam), és nem hogy olyan íze nincs mint a májkrémnek, de SEMMILYEN íze nincs! Ugyanis a kutyák ízlelőbimbói máshogy működnek, nekik sokkal érzékenyebbek, így ami nekünk íztelen, nekik jó. Nem fognak egy kutyakaját úgy ízesíteni, mint egy emberit. Úgyhogy tájékozódj kedves kérdező, mielőtt trollkodnk próbálsz. De ha nem hiszitek el, vegyetek egy kutyakaját és kóstóljátok meg, nem lesz semmi bajotok, de nem fogtok érezni semmit.
2021. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
10# Nem a legszarabb fajtát / minőséget veszem a kutyámnak. Egyik nap libamájast evett. Egyáltalán nem volt íztelen, ha bár olyan intenzív sem, mint a májkrém. Mégis hasonló hozzá, érezhető volt az aromája. Én pedig nem a szétfűszerezett kajákat preferálom, így nem is vagyok hozzászokva az erős ízekhez...
2021. febr. 7. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!