Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan fiúkról...

Mit gondoltok az olyan fiúkról / férfiakról, akik 16-22 éves korukban azért nem csajoznak, mert az anyjuk azt mondta nekik, hogy "most az a dolgok, hogy tanuljanak, a csajozást a munka mellett kell végezni"?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Helyes. Csajozni nem kell eleve, hanem párt keresni kell, aki mellett megállapodsz.
2021. febr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Csajozni.... Rosszul vagyok ettől a szótól. Mintha tárgyként lennének kezelve... Kérdező, ne degradáld le a nőket, köszönöm !
2021. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom, hogy hallgassák meg anyuka intelmeit, utána tegyenek azt és úgy, ahogyan nekik megfelel.
2021. febr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Létezik ilyen fiú aki ezt megfogadja?

Ne legyünk már nevetségesek.


Aki csajozni akar es tombolnak benne a hormonok ráadásul ért is a nők nyelvén majd pont nem fogja magasról leszarni az anyja okoskodását?....

Az a kategória amiről te a kérdésben írsz nem létezik. Csak az fogadja ezt meg aki amúgy se csajozna azoknak meg tök mindegy.

2021. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

#2 fúj mi ez a polkorrektkedő duma, semmi tárgyiasítás nincs a csajozás/pasizás szavakban.


Válaszoló, kérlek ne hisztizz olyanon ami valójában picitsem sértő.

2021. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

#5:

A "csajozni" szó pont olyan szinten van, mintha csak annyit röffentenél oda: "elmentem játszani". A nők nem játékszerek. Vágod már, ember?

2021. febr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

Miért érzek iróniát a 6-os szövegeiből?


He.

2021. febr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

#6 akkor a barátkozom is tárgyiasítás XD.

Nem mindtha a csajozás nem lehetne csak egy egyéjszakás játék mindtkét fél részéről.

Nem csak a pasok szeretik az egyéjszakás kalandokat, ne legyünk prűdök.

2021. febr. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

2-es vagyok: Eleve kezdjük ott, hogy a "csaj" szó szleng. Ha ehhez még hozzápasszírozom azt, hogy csajozás, szerintem duplán sértő.


Csajozás.... Nem, ha valaki párt keres, az nem holmi időtöltés, vagy szórakozás. Max a kocsmában elfogadott ez a bunkó stílus. A nő, vagy a hölgy sokkal kifinomultabb megnevezés. És sokkal inkább illő megfogalmazás.


Ha nő lennék és valaki lecsajozna engem, akkorát vágnék neki a nyakába, hogy keresztülesne a kerítésen..

2021. febr. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom.

A 70-80-as években a konzervatív prűd politikai érzékenység ellen lázadt fel a metál, a kirívószexuálisan túlfűtött stílusával, erre ma mi van?


A liberális réteg még prűdebb, méghisztisebb, még kevésbé szabad.....


Nem, attól hogy valami szleng még nem lessz lekezelő, és akár párválasztásról, akár egy röpke numeráról van szó a csajozás egy teljesen normális, nem sértő kifejezés. Aki megsértődik rajta azzal baj van.

2021. febr. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!