Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan fiúkról...

Mit gondoltok az olyan fiúkról / férfiakról, akik 16-22 éves korukban azért nem csajoznak, mert az anyjuk azt mondta nekik, hogy "most az a dolgok, hogy tanuljanak, a csajozást a munka mellett kell végezni"?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 00:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Szamomra nem volt semmi felemelő vagy izgalmas bennük és eszemben se volt csajozni..
2021. febr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem sosem mondott édesanyám ilyet, mégis elsősorban a tanulásra, később a munkára koncentráltam.


Az oka egyszerű: nem kellettem, és a mai napig sem kellek a nőknek.


20F

2021. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

10: Ugyanolyan sértő a "csaj" szó, mintha roma helyett cigányt, vagy meleg helyett bu**-t mondunk.


Az efféle szavajárás csak a bunkó, proli emberekre jellemző, akinek kifinomulatlan, legalja stílusuk van.


De a mai fiatalságot is lehetne a szép beszédre okítani, nem a beb@szni, meg b@zdmeg és társai....

2021. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Ohó egy nem csak prűd, de még sznob is wlőkerült. Helye van a szlengebb kifejezéseknek is, de hogy a cigány az nem roma, az is biztos.

A cigányt amióta világ a világ cigánynak hívják, ez nem szleng, ez az alap kifejezés.


A buzzizáshól meg... biszex vagyok de sosem uavart hogy lebuzziznak. [link]

2021. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

13-as vagyok


14-es: A cigány szót általában pejoratív értelemben szokták használni, az pedig hogy nem zavar, minek neveznek, attól még a b..i az egy sértő és degradáló kifejezés.

2021. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

Jah mert megsértődnek rajta, mert meg akarnak sértődni.

Egyébként semmi sértő nincs abban ha nevén neveznek valamit.

2021. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%
16: Nevén nevezni lehet valamit normális stílusban, meg bunkó, alpári módon is.
2021. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jah, és ha alpári akkor mi van?

Lehet rossz szándék nélkül is szabadszájúnak lenni.

2021. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!