Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek 27 évesen a...

Mit kezdjek 27 évesen a céltalan életemmel?

Figyelt kérdés
Komolyan tanácsot szeretnék kérni, mit tegyek? Műszaki végzettségem van, dolgozom jó ideje, van saját autóm és egy kis megtakarításom. Nem tudom mit kezdjek magammal, a szüleimmel élek, barátnőm nincs, barátom se sok van. Így nagyon unalmas az élet, reggel kelek, munka, hazaérek, ahol nem igazán szeretek lakni, aztán semmi. Munkahely váltáson töröm a fejem, de a mostani elég biztos, attól amúgy sem változna az életem szerintem. Mit csináljak?
2021. febr. 8. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha van lehetőséged járj el ételosztásokra, adakozásokra, járj el CSOPORTOS edzésre, keress egy új hobbit (pl tanulj meg rajzolni, origamit készíteni, főzni, speciality kv-t csinálni, horgolni, varrni, etc)
2021. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Ha gyökeresen meg akarod változtatni az életed, akkor lépj be a Krisnások közé.
2021. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Keress egy hobbit, be lehet lépni egyesületekbe, ahol lehet emberekkel ismerkedni. (Sport/horgász/tánc/fotós-egyesüpet.) Be kell kerülni egy közösségbe, járj el templomba; csomó csajt is megismerhetsz, akivel akár össze is jöhetsz.
2021. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kis városban lakom, nincs annyi lehetőség, míg lehetett, konditerembe jártam, de nem sokan voltak. Lehet tényleg munkahelyet kellene váltani, jobb lenne, ha közben sok emberrel találkoznék.
2021. febr. 8. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is a hobbiválasztást javaslom. Most mondjuk nehéz sportot kezdeni, de valamit muszáj, az energiát ad, rövid idő alatt több életkedved lesz. Amíg nem tudsz csoportos sportot kezdeni, járj el futni például. Rendszeresen, fix időpontban. Ez nagyon fontos, mert különben elmarad.

Van néhány sportág, amit még lehet űzni most is, (a nem termi, télen is űzhető sportok, pl sí, ejtőernyő, futás, kirándulás, biciklizés stb.) nézz körül!

Sportot mindenképp válassz! (Akár ideiglenesen is, amíg nem lehet mást)

Ezen kívül kezdj el mondjuk zenélni, főzni, valamit.

2021. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!