Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya dolog másvalakiről...

Csúnya dolog másvalakiről negatív, de igaz dolgot beszélni a háta mögött?

Figyelt kérdés
Szóval valakinek valami negatív tulajdonságát, szokását kibeszélni a háta mögött másokkal
2021. febr. 9. 04:19
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Ez sajnos egy emberi tulajdonság.Leginkább a féltékenység és az irigység miatt alakul ki.Van amikor kitalált pletykákat adnak tovább, aminek egyáltalán nincs alapja.

Egyszóval szánalmas,ha valaki így éli ki negatív tulajdonságait a másikon.

2021. febr. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Miért nem mondja az illető inkább a szemébe, még ha fáj is, de legalább tanulna belőle.
2021. febr. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
64%
Igen, mert gyávaság az ember háta mögött beszélni.
2021. febr. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Hata mogott a pozitiv dolgot is csunya kibeszelni ... lenyeg itt a 'hata mogott'-ben van.
2021. febr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha megmondod az illetőnek is amit gondolsz róla, tehát nem jópofizol előtte, akkor nincs semmi abban , ha megosztod másokkal is(nyilván addig, amíg nem ferdítesz az igazságon). Most mindenki tegye a kezét a szívére és vallja be, hogy ő is szokott másokról beszélni a háta mögött. Nincs ember, aki ne csinálná, különben mindig csak az időjárásról tudnánk beszélni.
2021. febr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Cúna cúna nadon cúna
2021. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem szép, de sokszor hasznos.


Velem pl. olyan történt egyszer, hogy egyetemen egy laboratóriumi mérés (szoftveres szimuláció) közben elmentem vécére, addig egy "jóakaróm" belenyúlt az egészbe, elállított mindent, a tanárral fél óráig törtük a fejünket...


Pluszba még lökdösődött (vagy legalábbis próbált xD) az ajtóban, mindezt azért, mert nem adtam neki a helyemet, az egyik legjobban működő számítógépnél ültem azon az órán.


Utána pár embernek elmondtam ezt róla, ha szóbakerült bármilyen laborral, mérőpárral kapcsolatos dolog.


F

2021. febr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen igen.Biztosan nem esne fordított helyzetben senkinek.
2021. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az. Viszont mindenki csinálja.
2021. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Igen. Bármit beszélni más háta mögött csúnya dolog, akkor is, ha igaz. Ha olyan rossz tulajdonsága van, ami esetleg rád is kihatással van (pl. sokat hazudik vagy rendetlen és széthagyja a dolgait), akkor ezt beszéld meg vele. Mondd el, hogy ez téged zavar, de semmiképp se támadd, csak oszd meg vele az erre vonatkozó érzéseidet. Ha ez téged nem érint vagy nincs rád kihatással, akkor hagyd rá, mindenkinek vannak rossz tulajdonságai. Biztos vagyok benne, hogy neked sem esne jól, ha ezeket mások felhánytorgatnák.
2021. febr. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!