Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktàt úgy érezni egy sorozat...

Szoktàt úgy érezni egy sorozat megnézése utàn, hogy nagy ürességet érezték, amikor véget ér?

Figyelt kérdés
Elég mélypontjàn vagyok az életemnek, és nem sok jó van benne,szóval gondolom, amiatt is, de ha sokàig nézek egy sorozatot, amit szeretek, túlságosan is úgy érzem, hogy az életem része, és hatalmas űr van bennem, amikor véget ér. Talàn àlomvilàgban élek, pedig tudom, hogy az csak egy film.. Most pl. a Dextert néztem végig, és teljesen a hatàsa alatt vagyok, és persze nagy üresség is van bennem..
2021. febr. 10. 22:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, annyira én sem szeretem előről kezdeni.
2021. febr. 10. 23:56
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó hír: A Dexter folytatódik!


Amúgy igen, bennem is szokott lenni ilyen érzés, főleg a sokáig futó sorozatoknál.

2021. febr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam! :) Kíváncsi leszek rà, nagyon, mert az utolsó évaddal kapcsolatban vegyes érzéseim voltak.
2021. febr. 11. 02:46
 14/17 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, amikor nagyon-nagyon tetszett egy sorozat. Ilyenkor nem tudtam mit kezdeni magammal, csak görgettem a netet, hátha találok valami mást, amibe belekezdhetek, de valahogy még az életkedvem is elment. Ilyen volt pl. a SOTUS, Reunion: The sound of the Providence, vagy a Flower of Evil. Meg olyan is volt, aminek örültem, hogy végre vége, mert még se tetszett annyira, mint gondoltam az elején.

Van olyan sorozat is, amit már 3x végignéztem, annyira imádtam. Plusz elolvastam angolul és magyarul is regényben, megnéztem 3x animében, és még Fan-made videókat is csináltam belőle (magyarán függője lettem az egész sztorinak :D)

2021. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én most a Hanniballal vagyok így (sorozat):/
2021. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

En akkor erzek igy, ha egy sorozatot daralva nezem. Meg munka kozben is eszembe jut, alig varom, hogy hazaerjek.

Utoljara a Teen Wolf utan voltam tiszta depis. A nyaron neztem meg a hat szezont de kb 3 het alatt. Mikor vege lett napokig szar kedvem volt. Elkezdtem a benne szereplok filmjeit nezni, de egyet kettot leszamitva, mind szinten aluli. Egyedul Dylan O'brien filmjei jok, Tyler Hoechlin uj Superman sorozatat mar alig varom!Most, ha nincs mit nezzek, 1 random reszt elkezdek netflixen.


Hat igen, a Supernatural is mely nyomot hagyott bennem.De csak azert, mert 15-16 evvel ezelott kezdtem, es sok mindenen atmentem ezalatt az ido alatt, de a sorozatot mindig neztem.


De van olyan sorozat, amit elkaszalnak, de semmilyen lezarasa nincs. Azt utalom. Mint pl a Bloodline vagy a Chosen amit utoljata neztem.

2021. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ajánlom a The Chosen-t (imdb 9.5)
2022. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!