Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Friss jogsisként ti is csinált...

Friss jogsisként ti is csináltatok bakikat, hülyeségeket?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Csináltam néhànyat, mint szinte mindenki. De balesetet eddig nem szenvedtem (még csak egy karcolást se okoztam egy autón sem). 3 éve vezetek szinte napi szinten.
2019. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Mindenki csinál csakhogy ebbe bele is lehet halni, vagy börtönbe menni,

és ez a nem mindegy.

2019. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

csináltam! sőt néha még most is előfordul. igyekszem tanulni a hibáimból, és nem újra elkövetni őket.

aki azt mondja, h nem hibázott, az hazudik.

2019. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és azt esetleg lehet tudni,hogy milyen bakikat követtetek el? :)
2019. nov. 12. 17:28
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én már tolattam neki egy kb. nem tom 80 centi magas törpe sport autónak, de más még nem történt. :D Ez is elég volt. Mondjuk állatot már sikerült ütnöm, de ez nem baki. Barátnőm friss jogsival, kb 3 oszlopnak is neki tolatott pár hónap alatt. :D Olyat csináltam még hogy úgy fordultam ki az útra, hogy egyik oldalt nem lehetett belátni, mert kanyar volt és fás rész. Na gondoltam kifordulok, a gáz csak az volt, hogy szépen nagy sebességgel bevágodott egy autó, és ha nem fékez hirtelen, akkor nekem jött volna. Másik barátnőm pl tök ideges természet, kb. állandóan hülyeségeket csinál, de balesetet sosem csinált még.
2019. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Még az elején pár hetes jogsival egy kereszteződésből kifordultam balra, pedig a szemből jövő egyenesen akart menni. Baleset nem lett belőle, csak dudált, meg ordított. Igaza volt... Más bakira nem emlékszem.
2019. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Persze, nèha mèg mai napig is előfordul egy-két apróbb baki.

Pl:kereszteződésben zöldre vàlt a làmpa, én meg lefulladok. Menet közben 4. helyett 2.-ba vàltok be. Egyszer bementem egy utcàba, azthittem egyirányú, ezèrt amikor balra akartam kanyarodni, a bal sávba álltam be,közben pedig szembe jött velem egy autós. Aztán gyakran csapom az ajtót neki a benzinkúton az oszlopnak az ajtót, múltkor pedig a Auchan parkolóban a bevasárlókocsi tárolónak b*sztam neki.

2019. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Rengeteget.


Elsőre mikor elhoztam az autót, véletlen felkapcsoltam a távolságit és úgy jöttem át a városon. Máskor meg semmi világítást nem kapcsoltam, út közben jöttem rá, hogy hoppá. Bár ez utóbbi megesik másokkal is.


Meg csináltam olyat, hogy szemből jöttek szűk utcában, lehúzódtam, hogy el tudjon menni, majd elindultam, közben a mögülem érkező majdnem nekem jött mert kivágódtam elé.


Vagy nem voltam körültekintő, kitolattam, BMW meg dudálva, a másik sávba átrántva elrongyolt mögöttem vagy 80-al. Igaz itt ő is ludas volt, mert 50 korlát.


Vagy néha rosszul mérem-mértem fel a távokat, és kifordultam kocsik elé. Vagy sürgettek hátulról és bénáztam, stb.


Vagy pályán csak tükörbe néztem és majdnem ráhúztam a mellettem jövő autóra. Ő szerintem észre sem vette épp csak megmozdultam, de megijedtem, hogy neki is mehettem volna.


Vagy eleinte eléggé elkeveredtem a Pesti közlekedésben. Néha totál nem egyértelmű mikor merre kellene menni, én meg simán villamos pálya helyett elkanyarodtam a mellette lévő szembe sávba. Miközben a villamos pályán vezetett volna az út.


Vagy akadt lefulladás, olyan is volt, hogy rosszul váltottam, eleinte alapból beválottam nagyobb fokozatba, vagy nem váltottam vissza, de olyan is volt, hogy vissza dobtam 2-esbe nagy tempónál. Szerencsére hülye biztos az autó és kilöki üresbe.


Vagy elég sík szakaszon tanultam vezetni aztán utána eléggé megszenvedtem mikor Budai oldalon betaláltam 1-1 meredek utcába.

2019. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy legtöbb hibám rutintalanságból és figyelmetlenségből eredt. Szerencsére igyekszem tanulni mindig belőlük és nem nagyon követem el azt a hibát újra.


Másik, hogy rájöttem, mások is pont ugyanúgy hibáznak, figyelmetlenek. Mindenkinek van jobb rosszabb napja. Illetve rengeteget fejlődtem menet közben, sokkal természetesebben kezelek helyzeteket, akár baleset közeli helyzetet is letudok egy elmormogott B...meg-el és igyekszem higgadt, nyugodt maradni.

2019. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Mikor egy éve volt meg, a városi vasút állomáson neki tolattam egy táblának.

Szerencsére egy mellék helyen, mellékes tábla volt, de azok ellenére égett a fejem rendesen. Szerencsére nem.lett belőle bajom sehogy. (jogi értelemben, kocsin sem látszik sem meg)

2019. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!