Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha jól bírom a monotonitást...

Ha jól bírom a monotonitást egy unalmas ember vagyok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy feltétlenül lenne összefüggés. Ráadásul aki az egyik embernek unalmas, az a másiknak érdekes.
2021. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy tök jó tulajdonság. Annyi minden monoton manapság, a munka, a hétköznapok, ha ez téged nem hangol le, inkább örülj neki.

Amúgy én nem hiszek ebben, hogy egy ember lehet unalmas. Lehet nyugodt, kiegyensúlyozott, csendes, toleráns, alkalmazkodó. Ezek hol rossz tulajdonságok? És biztos érdekel téged is sok minden, vannak témák amik megfognak, vagy hobbik amiket szeretsz csinálni. Sport, zene,irodalom, filmek, kertészkedés, mit tudom én. Közömbös, érdektelen ne legyél. Ha van ami érdekel, már nem vagy unalmas.

2021. febr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem , akkor kitartó, megbízható, alapos, precíz is lehetsz még; de szerintem kitartó, meg pl pontos-precíz az igen talán. De kitartó mindenképpen
2021. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ha valami kiszámítható
2021. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!