Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon ez normális? Van még...

Vajon ez normális? Van még ilyen ember?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeretek sötét helyeken lenni, szobámba is mindig sötét van a függönyöket is valamennyire mindig behuzom ezen kívül szeretem a hideget sőt nagyon nagyon bírom 5 fokban még pólóban vagyok és nem fázok de 25 fok már meleg nekem 30 fokban meg egyenesen halódom a melegtől ezen kívül szeretem a csendet és a magányt is most 30 ezres városban élek de nekem ez is sok max 1000 fő ideális imádok falun vagy erdőkben esetleg néptelen tenger/tó/folyópartokon lenni

Imádom az esőt is, az esőcseppek hangját az illatát az ég szürkeségét úgy az eső hangulatát "feelingjét" ellenben a napsütést nem nagyon szeretem

Kedvenc helyeim is hideg esős ritkán lakott területek: Feröer szigetek, Kanada hegyvidéki és prérirégiói, Izland, Írország nyugati megyéi, Új-Zéland Southland és Otagó tartományai vagy Amerikában Wyoming Montana Utah Colorado vagy Idaho vidéki területei. Ezeken a helyeken akár egy farmon is el élnék úgy hogy heti 1x járok emberek közé vásárolni hétvégenként pedig a hegyekben túrázom. Nagyon bírom a monotonitást a csendet legtöbbször otthon olvasok ha nem túrázni megyek.



Ez normális?

Vannak még ilyen emberek?



2020. máj. 13. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális, csak nem gyakori.

Igen, vannak.

2020. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm, nem vagy egyedi.
2020. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos vannak, a hoerzetedben lehetsz maximum egyedi, mert az azert altalaban egyseges az embereknel, 5 fokban szinte senki nem ucsorog poloban, hacsak nem epp hazibuli van novemberben es felittad az egesz alkoholkeszletet, es egy szal poloban indulsz ki cigizni - ez esetben lehet mar sokan nem erzik, hogy hideg lenne :)

De sotetben ucsorogni a baratom is szeret, en kiakadok tole, bemegyek a gepes szobankba es ott ul lehuzott redony mellett xD En sosem huzom le, csak amikor kozvetlenul a monitorra sut a nap. Meg mi szeretunk varosban elni.

2020. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm huh azt hittem egyedül vagyok de nem. Most boldog lettem kösssz☺️☺️☺️😀😃 :) :)
2020. máj. 13. 15:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek
2020. máj. 13. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Normális,és tudod miért van ez?

Ilyenkor közelebb kerülsz Istenhez,nem agyalsz mindenen,csak csendben csinálod amit szeretsz...


Én sem szeretem a társaságot,mindenki csak löki a sok értelmetlen hülyeséget...

Ha nyugalmat szeretnék,akkor én is szeretem ha esik,olyankor minden nyugodt és békés,az utcák üressek...


Ajánlom túrázz sokat.

2020. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azért nem szeretem a sok embert mert egyrészt túl nagy pörgést nagy nyüzsgést generál amit ugye nem szeretek másrészt mert itt Magyarországon a bunkó, tahó, köcsög, nagyképű, kiállhatatlan emberek aránya 100x magasabb mint az említett területeken
2020. máj. 13. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Normális persze.
2020. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem mindezen dolgokat,mondjuk azért 5 fokban pólóban fáznék.De szerintem is tok jó,el lehet az ember magányában,én sem csipázom a sok embert.
2020. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Teljessen normális. Én is imádok egyedül lenni. Szükségem van arra hogy senki se szóljon hozzám. Beteszek egy zenét és csak vagyok. Néha elmegyek setálni és ennyi.
2020. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!