Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyankor mi van ha hibásan...

Olyankor mi van ha hibásan adtam el egy ruhát és utána panaszkodik az eladó hogy átvertem?

Figyelt kérdés

Volt egy ruha amin volt egy szálszakadás amit én nem vettem észre de a ruha címkés volt és ugye ezért úgy tüntettem fel hogy teljesen új. Megnéztem a fotón és valóban volt rajta szálszakadás. Cseréltünk előtte csomó képet, vissza tudtam keresni. Fogalmam sincs hogy nem láttam. Nehezen tudtam eladni a ruhát szóval nagyon rossz lenne ha visszacsinálnánk. És 6 ezerről van szó. Elvileg adásvétel után reklamáció nincs nem?


Ti mit tennétek?


2021. febr. 14. 09:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
22%

Hát ezért nem kell a neten lopott/hamisítványt adni/venni.


Szerintem a vevő szemszögéből nézve jogos a elháborodás. Ő azt eltételezi, hogy te igenis tudtál a hibáról és direkt hirdetetted új, hibátlanként, hátha találsz egy balekot, és most ő lett az. Bennem lenne annyi gerinc, hogy visszavenném. Még, ha szigorúan jogászkodva nem is feltétlenül lenne muszáj

2021. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!