Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én kezdek kiábrándulni...

Csak én kezdek kiábrándulni ebből a társadalomból?

Figyelt kérdés
Itt nem rasszista akarok lenni,sőt,nem ítélek el senkit a neme miatt,vagy ilyesmi. Azt veszem észre,hogy ez a magyar társadalom egyre lejjebb csúszik. Egyre kevésbé tudok azonosulni vele. Igénytelenség,céltalanság,tehetetlenség,meg mocskolódás,szidkozódás,negatív gondolkozás van sok sok embernél. Tisztelet a kivételnek,de ezek nagyon gyakran tapasztalhatóak. Persze lehet mondani,hogy ez mindenhol így van,de ez nem igaz,az egyszer biztos.
2021. febr. 15. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"És ez gyakorlatban hogy is működik?Sokszor volt,hogy én jól álltam hozzá máshoz,és tökre az ellenkezőjét kaptam meg." A karmának van egy átfutási ideje. Te csak próbáltál pozitívan állni a dolgokhoz, de ez csak egy gyenge próbálkozás volt.
2021. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"1. Hiszel abban,hogy lehet bevonzani embereket,meg történéseket?"


Itt a tudományos válasz:


[link]

2021. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem bevonzol, hanem kizársz embereket.

Megválogatod, hogy kivel tartod a kapcsolatot, és kivel nem. Aztán legfeljebb az fog bosszantani (egy kicsit), amikor a buszon látsz egy kötekedő alakot, vagy az utakon hasít el melletted egy balesetveszélyesen vezető "versenyző".

2021. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Aha,értelek. Tehát találkozok valakivel,ha nem tetszik kizárom. És minél többet zárok ki,annál közelebb vagyok a többi emberhez. De annyi ember van...Nem lenne célszerűbb valami olyan hely,ahol csak értelmes emberek maradnak meg?Hol keresel?
2021. febr. 15. 18:18
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Mindenképpen. Hasonló érdeklődésű, státuszú és gondolkodású emberek, mint te, hol lehetnek nagyobb számban az interneten?

(Vagy legalább itt a GYK-n - melyik témakörben?)

2021. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés.
2021. febr. 15. 18:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a társadalom nagyon káros, mind önmagára-, mind másra nézve.
2021. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!