Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon mély depresszió! (? )

Nagyon mély depresszió! (? )

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Nagyon egyedül vagyok az osztályban, mert teljesen másképp gondolkodok mint ők. A lényeg, hogy iszonyatosan halál érzésem van már, és nem bírom továb! Mit tegyek hogy ki tudjak jönni ebből au érzésből? :'(

Fontolgatom az öngyilkosságot. Még is mit tegyek?



2017. jún. 1. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
konkrétan mi okozza a problémát?
2017. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok az osztályban, mégsem akarok emiatt öngyilkos lenni.

Konkrétabb dolgot tudsz mondani, hogy miért?

2017. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
borzasztó, 60-70 évből amennyit kb élünk átlagosan még két évet kell iskolába járnod, de persze akörül forog az univerzum és minden az ottátársaktó' függ. Ki nem kakkantja le azokat? hozzá se szóltam egyikhez se a négy év alatt mégis túléltem. "teljesen másképp gondolkodok mint ők" hagyjad már magad, ugyanolyan kis sza ros kölyök vagy csak különlegesnek hiszed magad. keress haverokat máshol, keress hobbikat járjál el valahova, azt a napi hat órát meg bírd má' ki valahogy még két évig. micsoda problémák. ui. gyakorold a helyesírást mert gáz hogy ennyi idősen még nem megy.
2017. jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Hé, te harmadik válaszoló!


"ui. gyakorold a helyesírást mert gáz hogy ennyi idősen még nem megy." Te normális vagy?? A kérdező helyesebben írt mint te!!! Legalább nagybetűvel kezdd a mondatodat oszt' azután pofázzá!


A kérdezőnek meg annyi hogy ne legyél öngyilkos! Vannak emberek akik sokkal de sokkal nehezebb helyzetben vannak mint te, és mégsem lesznek öngyilkosak ;). Simán megcsinálod csak még küzdj egy kicsit! Mindent bele, és sok sikert :D ! Van megoldás!!!!!

2017. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Nézegessél éhező, szomjazó, halálos beteg, haldokló, nyomorék gyerekekről szóló műsorokat, és rögtön jobbnak látod majd az életedet!
2017. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az ötödik válaszolóval egyetértek...
2017. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de túl lehet élni azt a pár évet egyedül, utána felnőtt leszel, azt kezdesz az életeddel amit akarsz, oda mehetsz ahova csak akarsz, új emberekkel veheted körbe magad. De feladni az életed egy ilyen dolog miatt nem éri meg, elvennéd magadtól a lehetőséget, hogy a jövőben boldogabb legyél.
2017. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne vedd magadra #3-as sértéseit! Tegyél magasról minden negatív kritikára és tudd hogy a te sorsod te irányítod csak és senki más!
2017. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem könnyű, de túl lehet élni azt a pár évet egyedül, utána felnőtt leszel"


Jól hangzik, de mielőtt nagy örömködésben törünk ki, elárulom, hogy a felnőtt élet úgy 15-ször nehezebb, mint az iskolában lehallgatni a tanórát és elbohóckodni. Aki már az utóbbinál öngyilkos akar lenni, a felnőtt léttől tuti az lesz. Dolgozhatsz valami gyárban 3-4 műszakban, 0 szabadidővel, hazaérsz épphogy elaludni lesz erőd, aztán 6 óra pihenés után mehetsz újra. Mindezt természetesen annyi pénzért, amiből egy 1 szobás lyukat albi gyanánt ki tudsz venni, és enni még jut valami. Sok szerencsét a felnőtt korhoz.

2017. jún. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert nincsenek barátai az iskolában, még lehet sikeres ember később. Az is lehet, hogy érettebben gondolkozik a többieknél. Ismerek ilyen embert, aki nagyon magányos volt, most meg 25 évesen jól fizető munkája és komoly kapcsolata van...
2017. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!