Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kötelező...

Mi a véleményetek a kötelező utcai maszkviseletről? Ti hordjátok?

Figyelt kérdés
Most légyszi a boltot/tömegközlekedést ne soroljuk ide, csak az utcára gondolok.

2021. febr. 15. 14:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%
Falun én sem hordanám, de a fővárosban élek, itt kötelező, ahol szakaszosan kötelező, ott meg nincs kedvem azon agyalni, hogy most éppen benne vagyok-e a maszkos zónában vagy nem. Szóval felteszem. Esetleg akkor lejjebb tolom, amikor park közepén vagyok a kutyámmal, és nincs ott más. Tömegben megértem, ahol nincs tömeg, ott nem feltétlenül indokolt, csak ez a zónázás nem mindenhol jó.
2021. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

Jogosnak tartom, hogy hordjunk maszkot. De azt már nem, hogy egyedül este az utcán...

Csak az a probléma, hogy egy szanályban minél több a de, annál szubjektívebben megítélhető, annál több lesz a kiskapu. Hordj maszkot az utcán, kivéve ha másfél méteres távon kívűl vagy, ha nincsenek túl sokan, ha sportolsz (mi számít annak? ha gyalogolok az az? vagy honnantól sport a sport?), kivéve ha,... értitek

2021. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
66%
Ja,baromság.Zárt térben kelljen mint eleinte ennyi
2021. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem hordom, mert én levegőt akarok kapni, a friss levegőt nem fogja tőlem elvenni senki!!

Ha rendőr megállít megmondom, hogy sportolok, akkor nem kell!! Nekem a séta is sport sorry.

Másrészt meg egyszer kirakta ezt az önkormányzat a facen aztan annyi, sehol nincs kiírva hogy kell közterületen, és ha nincs facem?

2021. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
60%
9 mondtam én,hogy olyan helyen dohányzok ahol tilos?van kijelölt hely
2021. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%

Egesz nap dolgozok. Munkaba menet gyalog eszem. Meg hazajovet eszem az utcan. Amikor jon rendor ,felveszem gyorsan eves kozben.

Sajnos en nem fennyel taplalkozom,mint a tobbiek. :D


A munkam soran meg semmikepp sem ehetek.


A maszk hulyeseg. Az immunrendszerunk ved meg . Az oxigenhiany karositja az agyat.

A latoter beszukitese baleseteket okoz.

2021. febr. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
42%

@26 Szívecském, jól sejtem, hogy nem te voltál az osztályod legjobbja

bioszon?:D

2021. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Hordom, de már csak az államon, a bünti miatt, általában üres az utca, max 5-6 ember jön szembe 4 km alatt, totál értelmetlen és kellemetlen egy viselet, pláne esőben vagy ködben, mikor se perc alatt átnedvesedik.
2021. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
89%
"A munkam soran meg semmikepp sem ehetek." - Ezzel mehetnél az OMMF-hez is, a munkáltató köteles szünetet biztosítani.
2021. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
35%

@26

Te amúgy a szemeden hordod a maszkot? Mert úgy tényleg beszűkíti a látóteret:D Ez egy pöppet nem szakszerű, ha nektek így kell, azzal is mehetnél az OMMf-hez.

Elárulom neked, az oxigénhiány nem azt jelenti, hogy egy kicsit gyorsabban lélegzel.

2021. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!