Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok irigykedni valakire,...

Szoktatok irigykedni valakire, nem gonoszságból, hane, hogy bárcsak neked is lehetne olyanod?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha valaki szép vagy van egy olyan adottsága, akár párkapcsolat, család, pénz stb.


Irigykedés alatt nem olyat értek, hogy de gyűlölöm ezért azért csak te is szeretnéd az adott dolgot(gondolom érthető), ha van akkor mi az és kitől irigyled?


-Mi az adott dolog?

-Ki az illető?

-Te el tudod érni és ha igen akkor mennyi időt energiát fordítasz rá??



2021. febr. 15. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Az utóbbi években nincs/nem volt ilyen.
2021. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Pl ha valaki szép/jó alakja van. Lefogyni letudnék, de nincs elég önbecsülésem, öbizalmam, akarat erőm,motivációm, hogy elkezdjem ( a lustaság is közbejárhat). Egyszerűen csak vagyok. Emiatt szégyellem is magam,hogy ilyen vagyok és nem is merek ismerkedni-semmilyen szempontból.

Az arcomon változtatni nem is tudok. A sebek megmaradnak rajta-mindig nyomkodtam a pattanásaim, amik kisebesedtek és azokat lekapartam.


Irigylem azokat, akik mindenkivel tudnak beszélni. Én meg elképzelhetően a fenti okokból nem tudok/merek beszélni másokkal.


Irigylem azokat akik utaznak. Olyan jó lenne, ha én is utazgathatnék. De basszus, kisebb koromban annyira a szüleimtől függtem, mármint hogy mehetek e ide oda, hogy még mindig megkérdezném őket, hogy mehetnék e.


Pedig 1 hónapja lettem 20.2 hete dolgozok,októberig lesz állásom ha minden jól megy-meg fog szűnni a cég.


Irigykedem azokra, akik tudják mit akarnak. Mi az életcéljuk.

Én nem tudom igazán, hogy mit akarok.


Van még tobb, de most ezek jottek elo

2021. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Csak azokra akiknek az asszony engedi az anált.
2021. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, irigy vagyok a magabiztos sikeres szép nőkre, főleg a műsorvezetőkre, riporterekre, mert az álom életemet élik. Jó ambíciókkal indultam neki én is, lett volna bennem tehetség hozzá úgy érzem, életem volt a szereplés. De 13 évesen a versmondó versenyen elfelejtett vers után, minden ilyen dolog, mint szereplés, több ember előtt megszólalás felejtős lett, mert mai napig stresszel tölt el. Örök traumát okozott. Az sem segíti a helyzetet, hogy amilyen szép kislány voltam, úgy megnőtt a széles alaktalan krumpli orrom is, és a fogain sem szabályosak, semmi önbizalmam. Szóval igen, a csinos nőkre, akik sikeresek, szerepelnek, kommunikativak, rájuk nagyon irigy vagyok.
2021. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, 21/L
2021. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem.Vannak dolgok,amiket szeretnék,de nincsenek meg hozzá a képességeim.
2021. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenkire irigy vagyok, aki nálam jobban néz ki, többet keres, boldogabb, elégedettebb az életével, stb. Ez ne konkrétan egy emberre irányul, hanem bárkire, akiről azt feltételezem, hogy neki jobb az élete, mint az enyém. De azért igyekszem magam emlékeztetni, hogy az emberek nagy része megjátssza a boldogságot, és egyáltalán nem biztos, hogy tényleg annyival szebb az élete, mint amennyire az kívülről látszik. Nem egy öngyilkosság volt az utóbbi években olyan emberek körében, akikről azt feltételeztem, hogy tökéletes életük van, aztán erre tessék... Ha hidegre tették magukat, akkor csak nem lehetett olyan jó. Szóval bármikor elfog az irigység, figyelmeztetem magam, hogy ne felejtsem el, hogy egyáltalán nem biztos, hogy annak a másik embernek, akire irigy vagyok, annyival jobb lenne, mint gondolom.
2021. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

PL az egyik kolléganőre, miután kijelentette, hogy 16 éves kora óta él párkapcsolatban és soha nem volt olyan időszak, hogy ne érdeklődött volna iránta senki...


én nem tudom elérni, ha fejre állok akkor sem.

2021. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen volt, és van is, de szerintem mindenki egy kicsit irigy a másik emberre, mert jaj, de szép a ruhája, de sok pénze, pasija, stb van. De lehet, hogy pont nekik nincs meg az életükben egy, két fontos dolog, mint pl a boldogság, család, egézség és sorolhatnám tovább és tovább...
2021. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén azokat irigylem, akiknek szerető, támogató családja van. Ahol nemcsak, hogy nem bántják, hanem kifejezetten segítenek neki, iránymutatást és figyelmet adnak, és védelmeznek. Elhanyagolt gyerek voltam, vagy bántottak, vagy nem foglalkoztak velem. Sosem volt rendes családom, nem adatott meg. Annyira tud belül fájni, amikor látok egy ilyen szerető családot.
2021. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!