Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért irigyek rám az emberek...

Miért irigyek rám az emberek folyton, még a rokonok is..? Miért kell mindenre irigykedni amit csinálok?? 17/L

Figyelt kérdés
Elég szép vagyok, mármint ezt mondják rám az emberek, kedves, stb.. Hobbybol mindig sütök/főzök, fel teszem Facebookra, de nem amiatt hogy felvágjak vele hanem amiatt mert egyszerűen szeretem feltenni. Én mindig likeolom mikor fel tesz valaki valami ilyesmit.. Ők meg... Csak megnézik a történetem, alig likeolja valaki. És már mondták nekem sokan hogy én olyan szerencsés vagyok mindenben... De szerintem én erről nem tehetek. Ilyen a sorsom és ilyenek a tulajdonságaim.. (bocs a helyesírási hibákért, nem vagyok teljesen magyar)

2021. jan. 7. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok lájkolós, nem tulajdonítok jelentőséget annak, ha nem kapok lájkot.:)

Szóval ebben még nincs irigység.

2021. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből számomra nem derül ki, hogy ki is a féltékeny és miért, és ez miben befolyásol téged? Az zavar, hogy alig lájkolják a képeidet és azt gondolod, hogy féltékenységből? Ezt nehezen tudom elhinni, hogy csak azért mert szép vagy és kedves és maga a tökéletesség akár, az összes facebook ismerősöd féltékeny és ezért bosszúból nem lájkolják a képeidet XD
2021. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem irigy rád senki.

Ez csak a te fejedben létezik.

Inkább az van, hogy nem érdekli őket, hogy mit posztolsz.

Két hétig ne tegyél ki semmit.

Aztán számold meg egy kezdem azokat akiknek feltűnik.

2021. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezeden
2021. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Na a tipikus tinipics.a, aki szerint mindenki irigy rá, közben meg csak lesz.arják.
2021. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
De mit vársz, hogy majd minden ismerősöd belájkol egy nyavalyás krumplipürét, meg csodálkozik, hogy ez oszt igen, te milyen hűdeügyes vagy!? Nem vagty te olyan fontos mások életében, mint amennyire hiszed. megnézik, és lapoznak tovább a másik hasonló 100-ra.
2021. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
:D
2021. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a negatív kommenteket amúgy. Nagyon jól estek. Kíváncsi vagyok nektek milyen érzés lenne ha ilyen kommenteket kapnátok. Inkább fogjátok be ha csak sértegetitek a másikat!!!
2021. jan. 7. 21:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Senko sem sértegetett. Annyit írtunk, hogy nem hisszük, hogy bárki is féltékeny rád... igaziból örülnöd kéne, hisz a kérdésedben egy problémát jelentett számodra, hogy szerinted sokan féltékenyek rád, mi pedig segítettünk felismerni, hogy nincs is ilyen problémád!
2021. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a pici szived, nyugi senki sem irigy szimplán szarnak rád
2021. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!