Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jelöl be senki soha...

Miért nem jelöl be senki soha Facebookon? 19F

Figyelt kérdés

2011 óta van Facebook fiókom és azóta is azt használom viszont nem értem, hogy miért nem jelölnek be soha ismerősök, emberek, csak akkor ha én jelölök be őket. Egyszerűen nem értem, mert pl több haver is folyton arról dumál, hogy őt hányan jelölik be meg hány ismeretlen csaj ír nekik.

Egyébként úgymond "igényes" normális a profilom, nem vagyok csúnya se, jó az alkatom is stb, ritkán osztok meg képeket magamról, és amik vannak azok viszonylag jók. Lehet esetleg mert baromi régi a profilom és leghátulra tesz a Facebook algoritmusa?


2021. febr. 16. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szociális kapcsolatokon múlik, nem azon, hogy milyen a profilod..
2021. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja, rohadt nagy probléma, hogy senki sem jelöl be Facebookon. :D
2021. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van szociális életem, és nem ezen élem az életem csak kicsit furcsállom :D
2021. febr. 16. 17:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az algoritmus ismerősökön alapszik. Az ismerősöd ismerőseinek feldob téged és ha ismer téged, akkor bejelölhet. Random embereknek ritkán dob be, max. ha közös csoportba vagytok vagy ilyesmi.

Az, hogy a te ismerőseid meg nem jelölnek be, már egyéni dolog. Én is akkor jelölök be valakit, ha TÉNYLEG ismerem és nem csak láttam már egyszer-kétszer. Meg azért a lányok nem főleg ismerkedésre használják szóval nem tudom honnan szed ennyit csajt a barátod.

2021. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelölgess embereket és ha elfogadjá a jelölésed, akkor több embernek több be az algoritmus. Én észrevettem, hogy minél több embert jelölök vissza, annál több jelölést kapok újra.
2021. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
dob*
2021. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Facebook nem elsősorban ismerősgyűjtésre lett kitalálva.
2021. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Gyere cseréljünk. Januárban tisztogattam legutóbb, de már megint van vagy 200 ismerősnek jelölésem...
2021. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

#8 jaj szegény, most úgy megsajnáltalak... Ugye nem volt fárasztó.... Azt mondom legyél rá büszke /mert ez büszkeség/ettől több vagy/, sőt dicsekedj vele😂 Tedd ki napodba/ tudomisén midbe hogy mennyien jelöltek... írd oda azt is hogy ez egy napi adag...

Sose értettem miért foglalkoztat ez embereket. Engem sem jelöltek egy ideje😭😭 Megvannak az ismerőseim, akit nem ismerek, azt nem is jelöltem vissza.

2021. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem olyanok sem jelölnek be, akiket hónapok óta ismerek, sokat beszélek velük. (kollégák)



A kutyának sem kellek, és ez az internetes profilomon is megmutatkozik. 155 ismerősöm van, de heti talán egyszer-kétszer kapok üzenetet messengeren, ami nem az egyetemi chat csoportból, vagy jegyzet kunyerálóktól jön.


20F

2021. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!