Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik fontosabb, egy saját...

Melyik fontosabb, egy saját lakás vagy az álmaid kergetése?

Figyelt kérdés
Ha a 20as éveid végén/30as éveid elején választanod kéne, hogy minden extra pénzedet félreteszed saját lakás, kocsi, stb-re miközben olyan munkahelyen dolgozol amit nem szeretsz vagy a számottevő részét beleteszed hosszú évekig olyan oktatásokba, amik lehetővé tennék, hogy később élvezd amit csinálsz, melyiket választanád?

2021. febr. 23. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Saját lakás és kocsi. Olyan helyre meg nem megyek dolgozni amit nem szeretek.
2021. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakas megvetele csak befektetes miatt izgat. Azt sem tudom, hogy a vilag mely pontjan szeretnek elni, szoval lakasvetelhez van meg 20 evem.
2021. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam még külföldön! Nem is vágyom rá.

28 éves vagyok, de le tudnám élni az életem úgy, hogy sosem teszem ki a lábam az országból.

Egy ház, és átlagos életszinvonal nekem elég. Nincsenek nagy álmaim.

2021. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sajat lakas volt az almom. Ugyhogy ezt kergettem.
2021. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
álmaim kergetése.. de az álmom egy saját lakás és jó fizetés(minimum nettó 500 napi max 6 órás munkával) az országon belül.. Nem, nem vágyom külföldre.
2021. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Nekem egy saját ház az álmom, mert albérletben kiszolgáltatottnak érzem magam és nem tarthatok állatokat.
2021. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kocsi alapvetően nem tartozék, nem érdekel.

Én a sajat életemben azt választottam először, amit írsz, hogy üldöztem az álmaimat, több-kevesebb sikerrel. Túl későn feküdtem rá az anyagi vonalra.

Hamarabb kellett volna lakást venni, ugyanakkor az élmények, amik értek, azok nagyban formálták a személyiségemet és amiket útközben megtanultam, abból most anyagilag hasznot húzok, de mégis, egy csomó mindent másképp csinálnék így utólag nézve, hogy most ne legyen pl.ekkora lakáshitelem stb. Ugyanakkor az is rossz lett volna ha huszonkevés éves koromtól csak az irodában húztam volna az igát és nem éltem volna, nem ismertem volna meg azokat az embereket, akiket így igen. De már mindegy mert már így alakult, most meg próbálom az anyagi és egyéb életvezetési hátrányokat behozni, míg élettapasztalatban, talpraesettségben előrébb vagyok mint sok más kortársam, szóval kettős a dolog.

2021. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!