Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A karrier vagy a saját lakás...

A karrier vagy a saját lakás a fontosabb a számotokra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy kapnátok egy jól fizető állást Bp-n,karrierlehetőséghel meg mindennel.Viszont drága a pesti lakhatás és albérletben kell lakni.

Vagy elmehetnétek vidékre dolgozni,kevésbé jól fizető munkára,akár fizikai munkára,viszont lehetne saját házatok is,mert 4 millióért már lehet kapni jó kis Kádárkockát.


Én mindenképpen az utóbbit választanám.Mit érek a karrierrel ha nem lehet saját lakásom és albérletben kell laknom?



2019. aug. 30. 03:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit ellentmondásos vagy. Ha jól fizető állás Budapesten akkor abból viszonylag hamar lehetne saját ingatlan Budapesten is.

Attól is függ, hogy a párod mit szeretne.

2019. aug. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fontos, hogy hol laksz, hanem hogy ott hogyan érzed magad...
2019. aug. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 MrPifta ***** válasza:
Vegyél lakást Pesten
2019. aug. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A vidéki ,,lehetőségek” korlátozottak. Használd ki a jobb állást, míg tudod, keress vele több pénzt, gyűjtögess, és ha már nagyon unod az albit, vehetsz saját házat.
2019. aug. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A lakást valasztottam, mert nem akarok nagyvárosban lakni.
2019. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Cigányok lakta településen veszel 4misiért házat. Vagy nagyon szar állapotú az a ház.

Vagy nagyon szar helyen van.


Itt, ahol én lakom, a környező falvakban is 10 milliótól indul egy felújításra váró ház. Lakás is ennél az összegnél kezdődik, kivéve, ha kicsi vagy szabadulni akarnak töle.

2019. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, amelyik neked előnyösebb, nem vagyunk egyformák.


Nekem is kell majd egy saját lakás, egy biztos pont. Viszont ahhoz hiába vállalok itt videken munkát, legalább 10 év kell, hogy összehozzak egy kertes házat. Ezért bevállalom, hogy pár évig nagyvarosban éljek/dolgozzak, hogy hamarabb elérjem a célom.

Viszont ha nem sokkal többel maradnál az albi kifizetése után, akkor nem látom sok értelmét..esetleg akkor, ha akarsz szakmailag fejlodni és előre lépkedni a karrieredben.

2019. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

A vidék az nagyon vidék, ahol ennyiért kapsz házat. Ott jellemzően napi 2 busz jár és a környéken nincs semmi. Jah és amit 4 misiért adnak legalább ugyanennyit kéne rákölteni, hogy ők legyen.

Én vidéken élek, de egy 2,5 szobás lakás is 15-20 millió. Családi házat meg a lepukkantat kapod ennyiért 2 faluval arrébb, azért egy élhetőbb kis házikó itt is 30 misi.

Viszont ha Pesten olyan jól keres az ember, akkor még albi mellett is tud félretenni, főleg ha van párja is.

2019. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha 4 millió forintos falusi házat tudsz csak elképzelni magadnak ... milyen karrierről beszélsz Budapesten???
2019. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4 millió? Ott gondolom nincs nagyon semmi, a munkák is nagyon szrul fizetnek, szóval ott a 4misit se könnyű összekuporgatni, én azért ezt beleszámítanám a képletbe.
2019. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!