Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha nem vonzanak a...

Normális, ha nem vonzanak a felnőttes dolgok?

Figyelt kérdés
Pl. filmekben.
2021. febr. 23. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Normális persze.

Mindenkit más vonz.

Vannak olyan felnőttek akik szeretnek a jégen csúszkálni és vannak akik nem mert gyerekesnek tartják.


Teljesen mindegy mit gondolnak. :D

De ha +18 ra gondolsz az is normális. Néznéd a filmet erre bevágnak egy ilyen felesleges hancúrt miközben te várnád a lényeget.

2021. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Írj kérlek 1-2 példát kérdező hogy mit értesz a felnőttes dolgok alatt.
2021. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abból, hogy egy gyereknek gyerekfilmek valók, ne következtess arra, hogy egy felnőttnek felnőttfilmek... :-D
2021. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nehéz megfogalmazni. Szeretem pl. a Sztálingrád c. filmet, a Szárnyas fejvadászt, a Hetediket és a Remény rabjait, ezeket azért nem mondanám gyerekes filmeknek, de viszont a Sötét lovaggal és a Ponyvaregénnyel nem tudok mit kezdeni. A Ponyvaregényen el is aludtam 1x, de 2. nézésre sem tudnám megmondani, hogy mi történt, mert annyira hidegen hagyott.

Ha már Sötét lovag, nekem sokkal jobban tetszett a rendőrös szál meg Harvey Dent-nek a jellemfejlődése, mint bármi más. De ezt a rendőrös-korrupciós részt talán senki nem említi.

A Sötét lovag felemelkedést is untam, de biztos jó film.

A Pókember filmeket jobban szeretem, az első 2. nekem lenyügöző, és érzelmelig jobban hatottak rám. A Bosszúállók az egyik kedvencem és imádom benne Vasember jellemfejlődését.

2021. febr. 23. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a filmek alapján nem lehet valakiről elmondani, hogy gyerekes vagy nem. Ez inkább más dolgokban látszik.
2021. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszolóval értek egyet. Ismerek 40 éves felnőtt férfit aki animéket néz meg őrült Star Wars rajongó, amúgy meg egy teljesen normális ember akivel bármiről tudsz beszélgetni. Azért mert az emberek 80%-a szereti a Ponyvaregényt még nem leszel hozzájuk képest gyerek vagy más. Állítólag az Eredet című film is brutál jó, én 10 percet tudtam belőle nézni.
2021. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lhetséges.
2021. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Nekem az egyik kedvenc filmem a Ponyvaregény, a másik pedig a Végre Otthon. Nem igazán számít semmit ahhoz, hogy gyerekes vagyok-e vagy sem, mástól függ.
2021. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!