Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak kedves/vicces története...

Vannak kedves/vicces történeteitek, amit szívesen elmesélnétek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

A környékünkön jár a "tollas" autó. Tudod, amelyik használt ágyneműt vásárol fel. Nyáron anyánál voltunk a 6 éves lányommal, a 4 éves unokaöccsével. Anya a lelkükre kötötte, ha jön az utcán az autó intsék le, mert van két párnája, ami biztos atkás, vigyék el. Egész délután résen voltak. Mikor jött ügyesen behívták a csávót. Tesóm 4 éves fia invitálta be, hogy:" Itt van mama két párnája, tessenek elvinni, tiszta vodka". Már akkor röhögőgörcsöt kaptam. A lányomnak meg mondta a hapsi, hogy milyen kis aranyos az öccse. Megérdezte a nevüket. A lányom megmondta a magáét. És az öcsédet hogy hívják? : -" Nem tudom."

Tudni kell, hogy sógom külföldi egy igencsak bonyolult vezetéknévvel. Az én diszfáziás lányom nem tudta kiejteni még vagy két évig.

Hát, néztek ránk furcsán. Én fuldokoltam a röhögéstől, anyám, a vodkás párnás, meg a bolond gyerekek. A pasi megköszönte és elhúzta a csíkot.

2021. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A városban ahol élek van 2 gyár. Az egyik mellett naponta elmegyek séta közben. Kb egy hónapja esett meg, hogy a távolabbiba takarítót kerestek. Pont nem volt munkám, a fizu elég jó volt a hirdetés alapján, mondom elmegyek személyesen, beadok egy jelentkezést meg önéletrajzot, úgysincs messze, meg nincs vesztenivalóm. Valamiért nem abba a gyárba mentem, ahova takarítót kerestek, hanem amelyik mellett elsétálok naponta. Nekem nem tünt fel és olyan szerencsém volt, hogy emitt a recepciós csaj úgy fogadott, hogy Ön az aki próbanapra jött? Mondom neki, igen, csinálhatunk egy próbanapot. Itt egy kicsit furcsa volt, honnan tudták, hogy jövök, nem is szóltam, azt se tudják ki vagyok. Végül, amikor végeztem a recepciós adott egy névjegykártyát és csak akkor vettem észre, hogy nem is abba a gyárba mentem, ahova akartam és aki jött volna próbanapra gondolom nem jött el. Nekem vicces volt.
2021. febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyengébbek kedvéért kiegeszítésképpen megjegyzem, hogy az unokaöcsém az atkás párnát vodkásnak hallotta.
2021. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem marha jó sztori!😂
2021. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!