Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a kérdés tényleg sértő,...

Ez a kérdés tényleg sértő, vagy én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés
A szociális szférában dolgozom, diplomás munkakörben. A tágabb rokonsággal nem nagyon tartom a kapcsolatot, de egy esemény párunkat újra összehozott, ahol beszélgettünk. Ott megkérdezte az egyik rokonom: "azt mondják, hogy nyelveket beszélsz, akkor miért ott dolgozol, ahol?" Válaszoltam, de úgy érzem, mentegetőzve: dplomás a munkakör, stb.; és kissé hülyén éreztem magam. Én biztos nem tettem volna fel senkinek ezt a kérdést. Nem rosszindulat vezette, ebben én is biztos vagyok, inkább azok lenézését érzem ebben, akiktől informálódott.
2021. febr. 25. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem gondolnam ennyire túl.
2021. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2021. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túlgondoltad.

Ennyiből a többség kb. arra gondol, hogy valami munkásszállón mered a levest a csöveseknek... Diplomás pozícióban, te rendeled a levesport, meg a pokrócot. Nyilván sarkított példa, de gondolom érted.

Meg eleve nincs nagy karrier ott, pénz se sok, ha nem dolgozod fel magad gátlástalanul. Sokaknak meg a nyelv egyenlő a karrierrel.

2021. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem sértő a kérdés.

Annyival elintézhetted volna hogy "szeretek itt dolgozni"

2021. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit túl intim így ismeretlenül, de sértőnek azért nem mondanám.
2021. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fura kérdés egy távoli egyéntől, de én sem gondolom, hogy sértésnek szánta volna az illető. Inkább túl kíváncsi.
2021. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sértő, mert úgy tette fel mintha magyarázkodnod kellene a munkahelyed miatt. Szerintem bunkóság az embereken számon kérni a munkahelyüket, mindenki örülhet aki dolgozik.
2021. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Számomra is sértő lett volna, mintha ezzel arra utalna burkoltan, hogy miért nem vitted többre... Ha ezt szereted csinálni, akkor ezt, semmi köze hozzá másnak.
2021. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!