Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el azt hogy bízzon...

Hogy érjem el azt hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Egy lányt már 2 hónapja fűzögetek. Egészen addig minden rendben volt amíg valaki azt hazudta neki hogy én azt mondtam hogy csak dugni akarok vele. Ezt megtudta oldani mivel mindketten egy kisebb falúban lakunk ahol nagyjából mindenki ismer mindenkit. Én természetesen mindent tagadok, mivel nem is vagyok vétkes.

A lány szerint, bennem minden megvan ami neki kell, csak nem tud ezek után megbízni bennem. Csakhogy én időközben azt hiszem beleszerettem.

Valentin napra egy ajándékkal készülök neki. Mit gondoltok erről? Esetleg lenne más ötletetek is??


Kulturált válaszokat kérek!



2015. febr. 8. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem lesz könnyű... De az ajándék jó ötlet :))
2015. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a csaj aki ok nélkül másnak hisz. Az egy hülye.
2015. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, akkor hinni fog neked!
2015. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha "A lány szerint, bennem minden megvan ami neki kell, csak nem tud ezek után megbízni bennem." ez mellett egy más ember szavára jobban ad mint a tiédre, akkor nem tudsz mit csinálni. Beszélj vele, hogy ez neked rosszul esik, de te nem tettél semmi rosszat. Sajnálod ha ezt nem érti meg. Tedd hozzá, talán ha neki ennyit jelent a te szavad, és ennyire bízik meg benned akkor valószínű nem 'te' vagy a megfelelő pár a számára.


Ha komolyan gondolja veled mégis akkor ezen el fog gondolkozni és rájön, hogy talán a te szavadnak kellene hinnie.

2015. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!