Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Brturbo miért lett ennyire a...

Brturbo miért lett ennyire a gyűlölet tárgya, mikor pár éve még imádták?

Figyelt kérdés
Nem annyira követem ezt a szcénát. Azt tudom, hogy volt egy ügye, ahol állítólag nem fizetett ki egy grafikust. Ettől utálta meg így mindenki? Mert amikor meg kórházban volt a szívével meg mindenki szurkolt neki Bturbo éld túl szeretünk...

2021. márc. 1. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert brétúró
2021. márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Annyira jó lenne tudni, ki a frászkarikáról beszélsz. 😁
2021. márc. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Magának köszönheti.



Nem értem mit lehet nézni azon, hogy valaki felnőtt emberként felidegesíti magát a Minecraftban és 9 évesekkel szájkaratézik.

Ez mind arra utal, hogy egy elcseszett élete van.


Anno 12 évesen csináltam utoljára ilyet, szerencsére anyám kiráncigálta a gépem kábeljét és lehajintotta a negyedik emeletről. Utána üvöltöttem egy darabig, de ha akkor nem teszi meg lehet, hogy ma nem harmadéves orvostan hallgató lennék hanem egy kiégett agyú elmebeteg nulla szociális élettel és tele egészségügyi problémákkal.

2021. márc. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3: de azért a bizonyára nagyon tekintélyes orvostanhallgatóként egyből tudtad kiről van szó :D
2021. márc. 1. 02:08
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Erről eszembe jutott egy történet:


Éppen buzgón, minta polgár módjára utáltam Dzsudzsák Balázst, mert éppen utálni kellett.


Mivel nem vagyok jártas a fociban az aktualitásokban meg pláne, szerencsétlenségemre nem értesültem a hírhedt gólról és én balga tovább utáltam mit sem sejtve hogy már nemzeti kinccsé avanzsált. Már nem Dzsudzsák, hanem Dzsudzsi és Dzsudzsi saját szállóigét is kapott.


Aztán egy napon egy kerti székeken sörözgetős nyár estén kibukott a dolog. A kezdeti kötelező korok egyik pontja Dzsudzsák (elnézést, Dzsudzsi*) pocskondiázása volt, gondoltam kezdem is. Azt a kioktatást ami következett később sem felejtettem el. Az est további részében én lettem a véresrongy informálatlanságom miatt.

2021. márc. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

#4 Miért? Attól, hogy orvostan hallgató az ember, nem ismerheti?


Vagy miért fáj ez neked?

2021. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

A Marcinak van egy jó videója bturbóról. Ő jól megvilágítja a helyzetet.


Az a baj, hogy belekeveredett ebbe az általad is említett ügybe és ahelyett, hogy normálisan tisztázta volna feltett egy zavaros magyarázkodós videót, ahol önellentmondasba keveredett magával éa az is kiderült, hogy elég rosszul gondolkozik megrendelő és kivitelező viszonyáról.


Ebből pár dolog kisült, pl. hogy egy buta sutyerák, és kamuzik.


Ki kedvelné ezek után?

2021. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6: ismerheti, csak nem kell eltartott kisujjal eljátszani, hogy felsőbbrendű lett az orvontanhallgatástól, mert láthatóan ugyanúgy trash-et fogyaszt mint az, akit ezzel lenéz
2021. márc. 1. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
#8 Én is csak a Marci videójából ismerem... Akkor én most trash fogyasztó vagyok?
2021. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt tudnom kéne ki a tököm az a Marci?
2021. márc. 1. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!