Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Brturbo miért lett ennyire a...

Brturbo miért lett ennyire a gyűlölet tárgya, mikor pár éve még imádták?

Figyelt kérdés
Nem annyira követem ezt a szcénát. Azt tudom, hogy volt egy ügye, ahol állítólag nem fizetett ki egy grafikust. Ettől utálta meg így mindenki? Mert amikor meg kórházban volt a szívével meg mindenki szurkolt neki Bturbo éld túl szeretünk...

2021. márc. 1. 01:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Én amondó vagyok, hogy nem kell tudnod.😝
2021. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Tessek:


[link]

2021. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert egy tapló egoista kőbunkó, aki nem érti hogy miért tartják egy tapló egoista kőbunkónak, mert ő amúgy egy korrekt rendes srácnak hiszi magát.


A csávó nagyon durván ostoba, felnőtt emerként képtelen arra hogy minimális önreflexiót gyakoroljon, és belássa azt, hogy hol követett el elég durva dolgokat más emberekkel szemben, ezért nem is érti hogy miért kapja a hate-et az egész internettől. Ő benne legbelül még mindig az él, hogy tök korrekt volt mindenkivel mindenki más a hibás a kialakult helyzetért, miközben egy tahó egoista fäsz.

2021. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
Plussz annyi, hogy eleve fél év kellett neki ahhoz, hogy egyáltalán felfogja, hogy a teli pofával fröcsögéssel csak magát húzza még jobban le. De mára odáig már eljutott hogy a műmegjátszással próbálja enyhíteni a helyzetet és engedni annak hogy lehet hogy ő is hibázott. Miközbebn látszik a kuglikopasz tuskómen fején, hogy még mindig azt hiszi hogy ő kb semmiben nem volt hibás és tök korrekt volt mindenkivel.
2021. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Előre leszögezem, hogy a legtöbb videós eltűnésének örülnék, csak néhány munkásságát ismerem el (Pamkutya, Magyarósi és néhány kisebb rétegvideóst tartok egyenes embereknek), a többit, köztük a nagyobbakat is már kaptam hazugságon, a nézői megvezetésén, megtévesztésén, álszenteskedésen, felfuvalkodott, beképzelt nárcisztikus exhibicionista szinte mind.

Ez alól BTurbo sem kivétel. De ebben a történetben nem csak ő volt inkorrekt, hanem azok is, akiknek tartozik (vagy tartozott, nem tudom, rendezte-e már). Mert ezek pénzügyek, üzleti ügyek, amik csak a felekre tartoznak (és a bíróságra, ha ügy alakul a vitából), nem a nyilvánosságra.

Az országban működő cégek felével szembeni panaszokkal ki lehetne plakátolni az internetet, mert sok hasonló vitás helyzet van.

Az ilyen problémákkal el kell menni a közjegyzőhöz és fizetési meghagyásos eljárást indítani, a tartozás bizonyítéknak elegendőek a beszélgetések kinyomtatva. Már régen a pénzüknél lehettek volna a követelői.

2021. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!