Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha úgy érzem semmit...

Normális, ha úgy érzem semmit nem segít a pszichológus?

Figyelt kérdés

11 alkalommal voltam nála eddig, viszont az utóbbi alkalmakkor egyre agresszívebben mondta a véleményét és úgy éreztem gyomorgörccsel jövök haza utána. Van hogy 5 percig magyaráz valamit amit az első 10 másodpercben megértek utána meg csak nézek magam elé, hiaba mondom hogy értem értem csak magyaráz. Enyhe párkapcsolati problémával fordultam hozzá de eddig hiába beszélgettünk 11 órát; nem tudott érdemben segítenu.

Összességében nem érzem hogy levenné a súlyt a vállamról a pszichológushoz járás.

Mi a véleményetek?


2021. márc. 1. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Van akin nem segít. Lehet cserélni, meg lehet várni hátha jobb lesz, de sajnos tényleg van olyan ember, akin nem tud segíteni, mert olyan elcseszett. Rajtam se segített, pedig én 20+ alkalommal voltam.
2021. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
A pszichológus csak tanácsot ad, változtatnod neked kell.
2021. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
hagyd a fenébe - egy zsák pénzt hordtál neki és még arra sem jöttél rá, hogy a pszichológus nem azt akarja, hogy "levegye a súlyt a válladról", hanem hogy önállóan oldd meg a problémáid. Kezdd el!
2021. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Változtatok, követek mindent amit mond de úgy érzem valós tanácsot nem ad csak olyat amit egy barátnő is tudna.

A vicc az egészben, hogy én is pszichológusnak tanulok 3 éve és tudom, hogy hogy működik a terápia, nem várok tőle csodát, de a semminél többet vártam

2021. márc. 1. 14:36
 5/23 A kérdező kommentje:
Korábban voltam már pszichológusnál aki viszont 3 alkalom után tudott olyan kézzel fogható tanácsot adni ami megoldotta a problémám.
2021. márc. 1. 14:37
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

5

Akkor menj vissza ahhoz a pszichológushoz. Azt hittem, ez nem csak számomra logikus lépés.

2021. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a logikus de az 6 éve volt és azóta a doktor úr már nyugdíjba ment
2021. márc. 1. 14:40
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Keress másikat.

Nyilván nem ő fogja megoldani a gondjaidat, de ahogy írtad, voltál olyannál aki tudott érdemben segíteni.

Sajnos van olyan, hogy nem válik be egy pszichológus. Nem az a lényeg, hogy miért. De ha úgy érzed, hogy semmivel nem juttok előrébb, és nem szeretsz hozzá járni, akkor hagyd ott.

Keress egy másikat.

2021. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

7

A pszichologus nem orvos. Vagy te orvosin tanulsz pszichologiat?

2021. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Igen. A pszichologus nem segit senkin. Csak 30 ezer forintos oraberert hallgat,idonkent bologat,kerdeseket tesz fel.


Ideje sajat magad olvasgatnod a temarol illetve jozan paraszti esszel gondolkodni.

2021. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!