Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez normális vagy valami lenne...

Ez normális vagy valami lenne valami elmebajom?

Figyelt kérdés
15/L. Van egy legjobb barátnőm, akivel mindent megbeszélek, az osztálytársaimmal sem rossz a viszonyom, anyukám és nővéremmel is jóban vagyok és mégis úgy érzem h egyedül vagyok és nem áll mellettem senki, önértékelési broplémáim vannak és az önbizalmam nulla (társaságban alig merek még megszólalni is). El kellene mennem pszihológushoz vagy ez még nem komoly? Esetleg tudnátok linkelni valami önbizalomnövelő könyvet?

2016. jan. 10. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Depressziós vagy.

Ez jelenleg népbetegség.

Próbálj meg túllendülni rajta magadtól,ha nem olyan súlyos,ha rosszabbnak érzed kérj segítséget a szüleidtől,akár csak lelkileg,akár úgy hogy szereznek neked egy pszichológust. De ha gondolod megpróbálhatok én is tanácsot adni,voltak nekem is elég rossz időszakaim.


21/F

2016. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A se nem vidám, se nem szomorú igazság az, hogy mind ugyanilyen egyedül vagyunk, céltalannak születünk, és később találjuk fel magunkat, mindenki a saját elképzelései szerint. Már aki képzeleg eleget ugye. És az önbizalom se nem annyira fontos, hogy növelni kelljen mindenképpen, ha kevésnek tűnik, se nem olyan laza ügy, hogy könyvből kelljen tanulni a hogyanját, és aztán szépen megnövelni... Téglánként építed fel, valós érdemeid tényleges méltányolásával, amiket a valós tetteid támasztanak alá csak. Addig persze van ez a spleen, míg igazán semmi tragikus nem történt, vállalások nélkül nem is nagyon történhetett.
2016. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semilyen elmebajod, ahogy te is mondtad csupán nincs ömbizalmad
2016. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a te korodban teljesen normális. Nem kell semmilyen szakemberhez fordulni. Te magad is tudsz magadon változtatni, sőt csak te tudsz, a te kezedben van a kulcs. Ezeket a relaxációs gyakorlatokat nyugodtan megcsinálhatod akár minden nap, pár hét alatt lesz hatása, ennyi idő kell a tudatalattidnak ahhoz, hogy feldolgozza az üzenetet. Saját tapasztalatom alapján, ezek jobbak, mint az önfejlesztő könyvek.

https://www.youtube.com/watch?v=b10mvWtQ758

https://www.youtube.com/watch?v=RQu2ViU4-gQ

2016. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha például elmész pszichológushoz, akár még rosszabbodhat is ez a dolog.


Egyszerűbb megoldás, hogy félsz beszélgetni az emberekkel, akkor elkezdesz beszélgetni az emberekkel. Miközben TUDOD, hogy félsz, mégis csinálod.


És azt veszed majd észre, hogy már minden okés.


Hajrá,

Jani

2017. máj. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!