Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van nálad alapból kés amikor...

Van nálad alapból kés amikor mész az utcán?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 07:10
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Annyira azért nem lakok veszélyes környéken xD


Meg tudtommal tilos fegyvernek számító dolgot magaddal vinned és a kés az ez a kategória

2021. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy bicska mindig van nálam, nem önvédelmi eszközként, hanem csak úgy, ha vágni kell valamit.
2021. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

bicska igen

tőr is gyakran

2021. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
#2 pl szalonnát?
2021. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bicska, és egy multitool mindig van nálam. Közelharcot még nem kellett vívnom, de sokszor jól jöttek, amikor gyorsan el kellett vmit vágni, beletört a kulcs a zárba, vagy szétesett a szemüvegem. Bicajozáshoz, motorozáshoz, de kocsiba is jó ha van.
2021. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
1 Csak a gyanús embereket vizsgálják át a rendőrök. Vagy téged már motoztak meg rendőrök? Mert engem még soha.
2021. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#6

Engem sem motoztak még meg. Csak gondoltam megjegyze.

2021. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincs, de paprikaspray mindig van
2021. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is veszek majd papreszt. De illegál,bár szerintem ez a legkisebb gond lesz,ha valaha használnom kell. Nem olyan nagy bűntett,csak paprika nem lehet nálad. CS már igen,ami gyengébb,de odaver. Ha részeg az illető,vagy drogozik,akkor lehet,hogy kibírja...Szokott. Nem bántottam sose senkit,de ha kell,akkor inkább legyen,minthogy fegyvertelen legyek egy fegyveres támadóval szemben,annál nincs rosszabb. Szeretném biztonságban tudni magam,és a körülöttem lévőket is. Ehhez ma már kell valami,sok helyen. Lehet,hogy senki nem vinne,és senki nem sérülne,de könnyen elérhető,és sok emberen nem lehet segíteni,mert lüke. Tehát nem mutogatom,de én vagyok az utolsó ember,akivel valaki küzdeni akar. Nem adom olcsón az életem,és másét se,akit szeretek. Ha nem lennének huligánok,nem kéne. Hát régen a puskát is odaadták a gyereknek,hogyha megy az erdőbe,és nekimegy egy állat,akkor ne legyen gáz...
2021. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
100%
Nincs, tapétavágó szike van. Meg paprikaspray.
2021. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!