Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még olyan itt, akinek sem...

Van még olyan itt, akinek sem közeli ismerőse, sem rokona nem volt COVID-os?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak közvetett ismerősök, bár nem mindenkiről tudok.
2021. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Egyik gyerekkori barátom. Radikális oltásellenes amúgy. Amit nem lát/tapasztal az nem létezik. De azért vakon hisz Istenben, akit nem lát.

Párszor vitáztunk, mindig lezárta azzal, hogy de halnak meg emberek-ezt így arra, hogy halt meg fiatal ismerősöm ebben. Persze ő már azon elbőgte magát, amikor elpusztult a rosszul tartott görénye. De egy általa ismeretlen ember az mehet a levesbe.

Ja és a legkisebb bajjal is rohangált orvoshoz...mindig.


Tudom, most keményen le fognak pontozni, birkázni az oltásellenesek.

2021. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nincs. Kivéve, ha az illető valami nagyon eldugott kis helyen él, akkor talán.

De ha valaki vírustagadó, akkor természetesen azt fogja válaszolni, hogy ő nem tud ilyenről.

Én novemberben nagyon beteg voltam egy hónapig, covidból tüdőgyulladás, stb. Édesanyám mai napig állítja, hogy "csak megfáztam". (pozitív tesztem volt, és három antibiotikum kúra után gyógyultam meg, ill. most megyek szívemmel kivizsgálásra, mert kicsit gallyra vágta a vírus)

Ez a hitetlenkedés jobban fáj mondjuk, mint ahogy a szövődmények fájtak... de ez van.

2021. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egy ismerősöm, rokonom sem volt covidos és nagyvárosban élek. De gondolom ilyet nem lehet írni mert lepontoznak. xD
2021. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Másik városban élő mindkét féltestvérem átesett rajta, és három ismerősről is tudok, közülük az egyik állapota igen válságos volt, de megmaradt.
2021. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok ismerosom volt, Angliaban. Erdekes modon eppen a nyolcvanas es kilencvenes nok eltek tul nagyon enyhe tunetekkel. Ok mind vekonyak es egeszsegesen elnek.

Tulsulyos fiatalabbak viszont honapokra betegek lettek, illetve maradando karosodast szenvedtek.

2021. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is városban élek (Hatvan) és nem volt a családban senki sem az.
2021. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Családban, barátok között senki, kollègáim közül voltak páran.
2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten élek, se a családomban, se a munkatársaim közül nem volt (vagy nem tudunk róla) covidos. Én ráadásul tömegközlekedek és az irodaházunkban is volt covidos. Mondjuk tény, hogy fertőtlenítek ezerrel, de eddig megúsztuk.
2021. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyik leginkább rettegő és minden előírást betartó rokonomnak és párjának lett pozitív a tesztje. Közepes erősségű tüneteik voltak, 3-4 hét alatt meggyógyultak. Más covidosról nem tudok.
2021. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!