Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még olyan itt, akinek sem...

Van még olyan itt, akinek sem közeli ismerőse, sem rokona nem volt COVID-os?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És igazam is lett. Lepontoztak a sértett gödényisták...hihetetlen, hogy már itt is ennyi szektás van.
2021. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak közvetett ismerőseim (pl. közeli kollégám tesója, vagy apukám közvetlen munkatársa, párom közvetlen munkatársa, vagy a nagynéném volt férje). A kimenetel vegyes, volt aki otthon teázott és kigyógyult, volt aki hónapokkal később is lábadozik, volt aki belehalt.

Nagyon kevés emberre mondom, hogy "közeli ismerős", szóval nem arra kell gondolni hogy 1000 barátom közül még mindenkit elkerült. :D

2021. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Volt COVID-os több munkatársam is, egy rokon (50-es, túlsúlyos nő, igen enyhe tünetekkel), két jó barátnőm és az ő családjaik. A 2 csajszinak kb 1,5-2 hétig tartott, közepes tünetekl. Illetve nem tudom, minek számít, elmondásuk alapján én eddigi életemben kevésszer voltam olyan beteg, mint ők. Egyikük apukája rákos volt, ő elhunyt a betegségben. :(
2021. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!