Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy MLM-nél...

Az miért van, hogy MLM-nél meg ilyen hálózatépítő dolgoknál mindig egy átlag vagy az alatti bérből élő jön hozzám oda a siker ígéretével, nem pedig olyan, aki már budán házat vett?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben felütötte a fejét most valami bio csodafű hálózatos dolog. Azt hittem kikopott ez a köztudatból, de megnézetem a csoportjukat több ezer követővel. Átlag Péter, nyugdíjas Katika kínálja a jobbnál jobb meggazdagosási lehetőségeket, persze nem akárkinek, hanem szigorúan csak "lehetőségekre nyitott" embereknek.

De miért nem olyan jön hozzám oda soha, aki ebből már ténylegesen meggazdagodott, nem pedig "még csak egy éve csinálom az eleje ilyen" ?



2021. márc. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

10: ezek szerint van benne tapasztalatod.

De ha semmi kifogásolható eleme nincs a rendszernek, miért éri mégis annyi kritika? Nem kritizálom a péket, csak mert nem tudok kenyeret sütni, viszont az MLM-et rendkívül sok kritika éri, és szerintem azért, mert mindenknek beígéri a Holdat, de végül nagyon kevesen járnak tényleg jól vele. Egyszóval hazudik és hazudik.

2021. márc. 3. 10:54
 12/46 anonim ***** válasza:
11%

Azért annyi a kritika,mert valóban rengetegen elbták. Ennyi.

Én nem MLM-es vállalkozásban dolgozom. Főleg itthon rosszak a tapasztalatok.

2021. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
17%

"De miért nem olyan jön hozzám oda soha, aki ebből már ténylegesen meggazdagodott"


Mert ő már nem azon a szinten tart, hogy egyesével szervez be embereket. Az a "közkatonák" dolga.

2021. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
11%

Nem kötelező villogni a vagyonnal,és senkinek nincs joga belenyúlni a zsebedbe.

Az MLM-et rengeteg magyar elítéli,tehát amit most megosztanak veled itt,azt csakis negatív tapasztalatokra építik. Ha tudni akarsz róla többet,szerintem beszélj valakivel,akiről már tudod hogy hiteles,és hogy sikeres,és gazdag,és normális. Nem fogsz semmi infót találni ilyen adok veszek csoportokba posztolgató "nőknek ajánlanék munkát otthonról belátható fizuval 30ezer hetente de lehet több is csak napi 2-3óra" Ilyen vagy tipik fiatal csaj,vagy 80 éves nagymama.

2021. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon egyszerű a kérdésedre a válasz.


Amilyen az ismerősi köröd, olyan ember tud csak megkeresni egy ilyen ajánlattal.


Ha budai házzal rendelkező ismerőseid lennének, akkor budai házzal rendelkező emberek keresnének meg.


Ám, mivel az ismerősi-baráti köröd "egy átlag vagy az alatti bérből élő" emberekből áll, nyilván csak ilyenek tudnak megkeresni.


Egy másik oka is van ennek egyébként, mégpedig az, hogy aki már meggazdagodott egy ilyen típusú üzletből, annak túl drága az ideje, hogy rád pazarolja. Előbb meg kellene győznöd, hogy érdemes rád áldoznia az idejéből ahhoz, hogy ezt valóban megtegye.


Nem hülyék ezek az emberek, hanem gazdagok.

2021. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozok én se olyanokkal,akik nem keresnek megoldást. Nem MLM-es vagyok.

Nemcsak drága,de felesleges. Miért győzködném? Ha valamilyen vállalkozás segítség céljából jött létre,őszinte,akkor nem az a cél,hogy mindenkit meggyőzz. Nem kell. Aki nem akarja,úgyse fog veled dolgozni,ha most nagyon az anyagi hasznot nézzük. Ha meg csak a célt,hogy segítsek,akkor miért küzdenék az ellen,amit a másik akar?Ez nem segítség. Csak annak tudok adni,aki akarja. Ott szúrja el a sok MLM-es is,hogy nekiáll izomból győzködni. Innen látszik,hogy vagy kamu,vagy nem biztos,csak nem tudja jól csinálni a dolgát. Nem minden mlm-es foglalkozik tisztítószer eladással telefonon. Én nem mlm-es vagyok. Egészséggel foglalkozik a vállalkozás. De vannak mlm-esek,akik szintén. Ez nem rossz. A rendszer már lehet rossz. A dolgozók lehetnek hlyék. Japánban tanítják az MLM-et pl. Szűk világnézettel nehéz az élet.

2021. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
54%

Mert keresetkiegészítésként, plusz bevételként, "könnyebb" munkavégzésként próbálják sokan ezt ki. A profi MLM-esek simán behálózzák az egyszerű ember, hogy "Te el tudod adni ezt", az meg a mani, a siker reményében neki is indul, holott lehet, hogy egy full intro emberről van szó.

Amúgy Brazíliában a nők körében tök legálisan az AVOn nagyon fut, és sikeresek benne.

2021. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

16: csak mondom, hogy ez a gyerek írt nekem privátot valamelyik nap (stílusából ráismerek), amiben felajánlott egy nagyszerű lehetőséget, ahol nincs főnököm és minden szép. Persze voltak ám kemény feltételek, pl. hogy segíteni akarjak másoknak. Sajnos nem ugrottam mega lécet, ezért lehordott, majd lécelt.

Csak mondom neked, hogy ahol embereket kell átlátszó ostoba dumákkal győzködnöd - ahogy velem próbáltad - az mind MLM, hiába házalsz biztosítással mondjuk. Nem a termék a lényeg, hanem a módszer.

2021. márc. 3. 20:25
 19/46 anonim ***** válasza:
29%

Én győzködtelek téged?Ne is haragudj,te ki vagy?

Nincs főnököd?Nincs felettesed?Se semmi?Érdekes.

Én nem mlm-el foglalkozom. Egyébként tudod mi az az MLM?

17. Egyébként igen,sok helyen az van,hogy add el,aztán kapod a zsét,ha meg nincs új tag,akkor összedől. A piramisok voltak ilyesmik,de már illegális itthon az ilyesmi.

2021. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

19: a pilótajáték illegális, nem az MLM.

Tehát az a rendszer, ahol annyira pofátlanok, hogy még termék sincs, pontosabban azért az oktatóanyagért fizetsz ki egyre nagyobb pénzeket, amely elmagyarázza neked, hogy hogyan vegyél rá másokat is, hogy megvegyék az oktatóanyagot.

MLM-ben ma már sokszor ugynezt csinálják amúgy, a termék csak alibi, a "fejlődési" utad alatt egyre többet szednek ki belőled különböző semmire nem jó tréningekkel, tanfolyamokkal.

2021. márc. 3. 21:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!