Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy MLM-nél...

Az miért van, hogy MLM-nél meg ilyen hálózatépítő dolgoknál mindig egy átlag vagy az alatti bérből élő jön hozzám oda a siker ígéretével, nem pedig olyan, aki már budán házat vett?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben felütötte a fejét most valami bio csodafű hálózatos dolog. Azt hittem kikopott ez a köztudatból, de megnézetem a csoportjukat több ezer követővel. Átlag Péter, nyugdíjas Katika kínálja a jobbnál jobb meggazdagosási lehetőségeket, persze nem akárkinek, hanem szigorúan csak "lehetőségekre nyitott" embereknek.

De miért nem olyan jön hozzám oda soha, aki ebből már ténylegesen meggazdagodott, nem pedig "még csak egy éve csinálom az eleje ilyen" ?



2021. márc. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
34%
Bírom,hogy egy válaszom 100%-os, a másik már béke feneke alatt. :D Én nem MLM-ben dolgozom,de ismerem ezeket a rossz tapasztalatokat,és dolgokat. 30-as mond valamit. Az is elrontja,hogy most nekiállsz győzködni,vagy valami. Illetve ha úgy tekintesz rá,mint egy lehetőség,és megmondod neki,hogy ezt most megmutatod neki,hátha érdekli,ha nem,akkor nem...Akkor nem fognak tönkre menni a kapcsolataid. Szimplán te ezt csinálod,ő meg mást,és tiszteletben tartjátok egymást. Ennyi. És akkor ugyanúgy megvan a jó viszony.
2021. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
85%

"A lottón meg full felesleges idehozni. A lottó és az MLM között annyi a kapcsolat, mint az Androméda-köd ès a papucsállatka között."


Ebben egyetértünk. Az egyik szerencsejáték, amin minimális esélyed van nyerni, az MLM pedig lufi, ami törvényszerűen kipukkad.

Ami az emberi kapcsolatokat illeti: nem egy ismerősömet láttam elszigetelődni a környezetétől. Minha egy szekta szippantotta volna be őket. Valójában az is.

2021. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%
@32 Én is találkoztam már antiszociális emberrel. Ehhez semmi köze az MLM-nek.
2021. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

@32 Lufira egyszerű a megoldás.


Olyan MLM-et válassz, ami nem lufi!


Te döntöd el, hogy lufi-MLM-et választasz vagy pedig nem.

2021. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

34.

Van esze még valakinek itt :D

2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
33. Szintén. Mindig az a szöveg,hogy "ez megpróbált eladni nekem valamit". Mert erőltette. Ennyi.
2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
63%
Aki budan hazat vett az mar csak a jogdijjakbol él
2021. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Porkandur válasza:
100%

Soha nem a terméket adja el az MLM-es, hanem saját magát.

Lehet bármilyen gagyi áru, ha megvan a kölcsönös szimpátia eladó és vevő jelölt között, akkor az üzlet megköttetik. És mindegy, hogy mi a termék. Másodlagos.

2021. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
77%
38 Azért nem mindegy,hogy egy tisztítószert adsz el telefonon keresztül,mint valami ügynök,akit ha kidobsz az ajtón,visszajön az ablakon,vagy valami olyasmit adsz el,ami működik. Nyilván azért az emberek nem hlyék,észreveszik,hogy a cucc szükségtelen,amit eladtál nekik,és felesleges.
2021. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Ez nem igy megy hogy az ugynok eldonti tisztitoszert ad e el a vevonek vagy autot. Hanem a vevo donti el az mlm termekpalettajabol hogy ep mi kell neki. Ha tisztitoszer kell ep neki akkor tisztotoszert vesz, ha autó kell akkor autót.
2021. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!