Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy használod ki a lezárás...

Hogy használod ki a lezárás előtti pár napot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az építkezés utolsó fázisában vagyunk, szóval megyünk a tüzépre és festékboltba gyors beszerezni amit kell.
2021. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek wc papírt venni. :)
2021. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Munkával. :D szerencsére ma már mindent meg lehet rendelni a neten. Az állatoknak a kaját megrendeltem, festeni akartam egy szobát, de festéket is tudok rendelni.

Nagyon nem babráltak ki velem, feltalálom magam.

2021. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sehogy

Ruhát neten is tudok rendelni, ha kell.

Fodrászhoz jó lett volna menni, de tuti rengetegen lesznek, meg se próbálom...

2021. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatban lévő fusi és hobby projektjeimhez összeírtam, mi fog várhatóan kelleni a következő 2-3 hétben, amit egyszerűbb vagy olcsóbb boltban megvenni, mint rendelni, ezeket holnap beszerzem.

Másban nem érintenek a változások, egyedülálló fital vagyok, szóval iskolazár nem érint, csak úgy vásárolgatni nem szoktam járni, koncert vagy kocsmázás hónapok óta kilőve már, kisebb társasággal találkozni, sportolni, motorozni meg továbbra is szabad, szóval az én szempontomból nem lesz sok újdonság.

2021. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem lesz nagy változás; egyetem eddig is online volt, "shoppingolni" sem járok el, csak, ha muszáj. Barátokkal hébe-hóba találkozgattunk, most kicsit mondjuk nehezebb lesz, sportolásom továbbra sem érintett. Annyiban lesz rosszabb, hogy megint kicsit magányosabb időszak jön és megint csak nem lesz lehetőségem ismerkedésre.. Annyi változik még, hogy már anya is itthonról fog majd dolgozni.


A mai napot sportolással, a hétvégét pedig tanulással töltöm, szóval a szokásos lesz a program.

2021. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!