Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel motiválod magad?

Mivel motiválod magad?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Semmivel. Én már feladtam.
2021. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a közeli rokonaim lehet, kikészülnének, ha végeznék magammal...
2021. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy majd egyszer szép életem lesz, elköltözöm a szüleimtől, a barátommal fogok élni, és egyszerűen jól fogom érezni magam. Addig muszáj valahogy túlélnem a lelki terrort.
2021. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én azzal hogy csinálok mindig valamit,van amikor semmi kedvem de mégis bele kezdek és egy idő után csak megjön az a jó kedv.

Most szép lassan felujítok amit kell,önismeretet végzek,tornászom,angolul tanulok,el szeretném kezdeni a kamionos jogsit is majd 2 hét munka 1 hét pihenő relációval szeretnék dolgozni egy ideig, aztán elég lesz a 2/2-ben,igazából az sem kizárt hogy le húzok 1 évet,gyűjtök pénzt aztán utazom itt európában és azon kívül egy darabig.

Építem közben az életemet úgy hogy később kényelmes legyen,nyilván el lustulni után sem szeretnék azért,valamilyen sportot is szeretnék űzni,séta már egész jól megy. 😁

Igazából az is motivál amikor majd csak 2 hetet fogok dolgozni majd 2 hetet pihenni fogok,ezt a két hét pihenőt a lehendő partneremmel szeretném tölteni,közben pedig jól érezni magamat vele,élményeket szerezni stb...

Gyerek kérdés még számomra kérdéses,egyenlőre itt van a nővérem kislánya ez nekem jelenleg elég így 23 évesen.


És te kérdező?

2021. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A pénz motivál.
2021. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
#3 Költözz el minél előbb otthonról. Nem normális ha egy felnőtt ember a szüleitől nem tud elszakadni.
2021. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Azzal, hogy minden egyes nap várok valamire. Hogy mi az, fogalmam sincs. De legalább motiváló. (Mármint várni, hogy nemsokára jön valami jó is).
2021. márc. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Mikor mivel.

Van, hogy az előnyeire gondolok, hogy mennyi jóval fog járni, ha valamit megcsinálok.

Van, hogy arra gondolok, hogy ha megcsináltam, utána mennyi mindent csinálhatok, amihez kedvem is van.

Van, hogy jutalmazom magam pl csokival (van, hogy előre 😄)

Viszont az esetek 95%-ban egyik se működik, úgyhogy akkor semmivel.

2021. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6

16 vagyok, egy szóval nem mondtam, hogy felnőtt. Azért nem költözök el, mert még nem tudok.

2021. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!