Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan motiválod magad olyan...

Hogyan motiválod magad olyan feladatok elvégzésére, amihez nincs kedved?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mindig hajnalra hagyom.
2020. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Amihez abszolút nincs kedvem de muszáj azt veszem előre és gyorsan letudom. Nem jó halasztgatni
2020. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Más úgysem csinálja meg helyettem.
2020. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hasonlóan a 2-es válaszolóhoz, minél előbb megcsinálom annál gyorsabban túl vagyok rajta. Ha nagyon nem sikerül rávenned magad, akkor szabj ki egy időpontot amikor kénytelen vagy megtenni, különben addig nem csinálhatsz olyan dolgokat amiket szeretnél.
2020. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ miről van szó. Van amit próbálok letudni mielőbb, van amit későbbre halasztok
2020. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kedv a szeretkezéshez való. A teendők elvégzése meg önfegyelem kérdése. Kiderül, hogy csak másoknak akarsz parancsokat osztogatni, vagy magadnak is tudsz...
2020. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodok csak csinálom. és előbb utóbb azt veszem észre hogy kész vagyok a feladattal konkrétan ki kapcsolok ilyenkor és csak a testem mozog.
2020. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
szarom le 58 vagyok,és liberális
2020. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!