Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel motiválod magad gyúrásnál?

Mivel motiválod magad gyúrásnál?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 15:36
1 2
 1/11 tkodit ***** válasza:
belenézek a tükörbe :D
2014. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nálam is a tükör a lényeg, belenézek és látom, hogy még sza r vagyok, így edzek még további 29 évet az eddigi 29 év edzés mellé.:)
2014. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmivel, fax kivan a sok motivációs baromsággal :D Elhatározom, hogy 3x12-t kell megcsinálni, akkor megcsinálom ha beledöglök is. Nem nehéz :D
2014. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
29 év alatt el tudom képzelni mennyire "szarul" nézhetsz ki :D
2014. jún. 13. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem pont így megy. Naturálban max 4-5 év fejlődés van, után kb azt tartod, minimális javulás persze lehet. De 40 fölött nehéz a formát tartani, szóval ne úgy képzeld, hogy aki kb 30 éve edz naturálban az mérhető ahhoz, aki akár pár évet is edz de koksszal.
2014. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aha értem. És te használsz vagy használtál vala tömegnövelőt?(csak kíváncsiságból)
2014. jún. 13. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt persze. Az is csak kaja. Most is megy edzés után tejsavóprotein + gyors ch tömegeléskor. Szálkásításkor protein + glutamin. De a napi össz kajabevitel számít, nem csak a tápkieg.
2014. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok. Szerinted tömegnövelő nélkül lehet ugyan olyan eredményt elérni mint vele? És ha igen akkor tovább tartana elérni azt a szintet?
2014. jún. 13. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Most írta sandorzsolt, hogy az is csak kaja! Fehérje meg szénhidrát. Figyelj oda, amiket írnak. :)
2014. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy az is csak kaja, akkor nem kérdeznéd ezeket.:) De nem cinkelésből írom, csak tényleg nem vagy még képben ezek szerint.

Figyu: teljesen mindegy, hogy valaki csak szilárd kajából viszi be a napi szükséges tápanyagot, vagy egy része megy tápkiegből. Nem lesz izmosabb az az ember, aki egy részét tápkiegből viszi be. Csak annyi, hogy könnyebb edzés után meginni egy turmixot, mint megenni 200g csirkét 100g rizzsel. Így érthető?

2014. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!