Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagy anonim az oldalon,...

Miért vagy anonim az oldalon, miért nem vállalod nyíltan te sem a felhasználó nevedet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Szégyellem, hogy fent vagyok az oldalon, és nem szeretném, ha összekötnék a válaszaimat, így könnyen megtalálva engem. Paranoiás vagyok.
2021. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Részben azért, amit 1-5-ig írtak, másrészt:

elég sokmindent írtam ki magamról, s nem akarom, hogy összerakják, s felismerjenek.

2021. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki eskudt ellensegenek erez az emberek rovatban, nem hiszi el es lepontozza, amit az elektromos fogkeferol irok.
2021. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert akkor onnantól kezdve nem a válaszaim lennének fontosak, hanem a felhasználónevem alapján értékelnének/reagálnának. Pontozást értek ezalatt, meg direkt kötekedést, valamint, összekapcsolnák a válaszaimat és felhánytorgatnák.

Ahogy azért is, mert én is kiírtam magamból ezt-azt (sport, barátok, család, egyéb emberi kapcsolatok) és nagyon nem szeretném, ha az összeset összeraknák és felismernének belőle.

2021. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok éven keresztül névvel írogattam. Ma már elsősorban azért nem, mert azt szeretném, ha az alapján ítélnék meg az írásomat, hogy mit tartalmaz, nem pedig az alapján, milyen felhasználónév tartozik hozzá, és azzal kapcsolatban kinek milyen élményei voltak már az oldalon.
2021. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
velem már volt olyan, hogy egy kérdés kapcsán itt próbálkoztak be... nem kellemes mikor ugyan az az ember pl felismer egy másik kérdésnél amit kiírtál vagy válasznál esetleg. Nyilván az ilyesmi nem gyakori de akkor is kellemetlen, méginkább mikor folyamatosan új fiókokat kell emiatt létrehozni. Mondjuk én már csak törlöm azt ami kellemetlen, aztán elfelejtem.
2023. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!