Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részemről ez tényleg beteges...

Részemről ez tényleg beteges gondolkodásmód, hogy ezen "kattogok"? Vajon kik lehettek ők?

Figyelt kérdés
2009. augusztus 12-20. között (nagyjából) egy emlékezetes családi kiránduláson vettem részt a Börzsönyben. Valamilyen furcsa oknál fogva, ami persze lehet a véletlen műve is, túráink során rendszeresen összefutottunk egy olyan 60-65 éves anyával és kb. 30 éves lányával. Ráadásul a hegység különböző, egymástól nagyon távol eső pontjain. Eleinte köszöntünk nekik, de ők soha nem viszonozták eme "gesztust", hanem szinte mindig negatív, szinte undorodó arcot vágtak, és elfordultak. Nagyon zárkózottnak tűntek. Ami lényeges a történet szempontjából, az az, hogy hónapokkal később velem szemben jött az utcán a fiatalabbik nő. Nagyon jellegzetes külsővel rendelkezik, ezer közül is felismerném, biztos, hogy ő volt az egyik tag, akit láttunk anno a hegyekben. A Börzsöny-hegységhez viszonyítva az ország másik végén található a város, ahol lakom, ez is furcsa az egészben, hogy ott "találkoztam" vele ismét. (Annak idején, egy másik regisztrációval, szintén feltettem egy RÉSZBEN hasonló kérdést.)

#Érdekes véletlenek
2021. márc. 7. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bejön neked a fiatalabbik hölgy? :D
2021. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Valóban bejön a fiatalabbik hölgy...
2021. márc. 17. 21:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezért gondolsz rá :D
2021. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!