Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Provokálnak,de nem tudom mit...

Provokálnak,de nem tudom mit csináljak.?

Figyelt kérdés

Osztálytársam provokál az interneten, de az iskolában nem és leakar szégyeníteni, rossz, előnytelen képeket rak ki rólam az osztálycsoportban,rosszul beszél velem (karomkodik:seggfej, idióta stb.) belémköt állandóan.

Én az ilyen dolgokat élőbe szeretem lerendezni. De,a suliba semmit nem csinál néha beszél hozzám.Nem reagálok rá az interneten...Élőbe viszont ha beszólna szétverném a fejét az osztályban.De nem szól be.Mint mondtam csak neten.

Ketrecharcosnak készülök, szóval gond nincs a bunyóval.

Beszólásai nagyon jók nem tudnék mit visszavágni rá interneten.

Mit tegyek szerintetek?

17F



2021. márc. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát verd össze az utcán. Adj neki. Erős vagy
2021. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát haver lehetőleg 20a előtt pakold meg az utcán mert utána óra állítás van viki bácsi meg ugyan ki nem enged 8 után, mert utána jönnek a cirkálói
2021. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd a fenébe, az erőszak nem megoldás rá, lehet hogy vannak jó beszólásai az interneten, de lehet 2 napja csak ezen gondolkodik, szánalmasnak tartom mások kigúnyolását is és az erőszakot is elítélem.

Off én is beszóltam olyannak, akinek nem kellett volna, igaz én élőben, mert ő is inkább izomra gyúrt mint ésszel, de akkor nem voltunk ennyire online térbe zárva. Azóta eltelt 7 év, én diplomát szereztem ő meg gumit cserél.

2021. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen emberek mindenhol vannak.

Barátnőmön van plusz körülbelül 10 kiló és nagyon előnytelenül tud kinézni fotókon. Nem húzza ki magát, görnyed. Egyetemen(!) cukkolták ezzel. Évfolyam-emlékcsoportot csináltak és direkt kitett pár ember olyan fotókat róla, amin például ül, hátulról van fotózva és hurkák látszódnak az oldalán, erre van ráközelítve. Meg hasonlóakat. Be is jelölték rajta direkt.

Emlékszem, hogy teljesen kiakadt, mert senkinek nem ártott és nem értette az egészet. Egyszerűen tudták, hogy ő felveszi ezeket.

És mindezt egy családi tragédia után csinálták vele.

Nem tűnik nagy dolognak, de nekem eszembe sem jutna az ilyen.

Arra is kíváncsi lettem volna az illetők hogyan néznek ki.


IGNORÁLD, vagy válaszolj rettentően udvariasan, ha trágárkodik.


rossz, előnytelen képeket rak ki rólam


Amúgy erre a többiek mit reagálnak?

2021. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fsms ***** válasza:
88%

Erőszak nem old meg semmit. Hagyd ott ne foglalkozz vele. Sajnos az élet tele lesz kicsinyes irigy emberekkel mindenkit nem fogsz tudni megverni.

Nekem azt mondták, hogy egy embert az is minősít, hogy kik utálják.

2021. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Rossz, előnytelen képet rak fel rólad?

Ez simán rendőrségi ügy. Nem kell túlgondolni. Egyszer feljelented őket. Másodszorra nem fognak veled szarakodni, mert abból elég nagy bajuk lesz.

2021. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
osztályfonoknek, Szülőknek szólni. Ha nem áll le basni neki két olyat hogy harcteri idegsokja legyen.
2021. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
6-os. Miért is rendőrségi ügy? 😁
2021. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

#8:

Személyiségi jogok, hallottál már róla? Valakiről felraksz valahova fotót a beleegyezése nélkül, az simán bűncselekmény. Az más dolog, hogy a Magyar rendőrség ilyen "piszlicsáré" dolgokkal többnyire sajnos nem foglalkozik.

2021. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

8


Személyiségi jogok megsértéséről halottál már?

2021. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!