Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Provokálnak,de nem tudom mit...

Provokálnak,de nem tudom mit csináljak.?

Figyelt kérdés

Osztálytársam provokál az interneten, de az iskolában nem és leakar szégyeníteni, rossz, előnytelen képeket rak ki rólam az osztálycsoportban,rosszul beszél velem (karomkodik:seggfej, idióta stb.) belémköt állandóan.

Én az ilyen dolgokat élőbe szeretem lerendezni. De,a suliba semmit nem csinál néha beszél hozzám.Nem reagálok rá az interneten...Élőbe viszont ha beszólna szétverném a fejét az osztályban.De nem szól be.Mint mondtam csak neten.

Ketrecharcosnak készülök, szóval gond nincs a bunyóval.

Beszólásai nagyon jók nem tudnék mit visszavágni rá interneten.

Mit tegyek szerintetek?

17F



2021. márc. 8. 20:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
4es semmit nem reagálnak 1 vagy 2 ember nevet rajta
2021. márc. 9. 02:33
 12/12 anonim ***** válasza:
9-es és 10-es... A személyiségi jogsértés törvényi megállapítása mindig a körülmények figyelembevételével történik. Amennyiben van egy osztálycsoport, amelynek tagjai történeteket, fotókat, információkat osztanak meg egymással, egyáltalán nem áll fenn a személyiségi jogsértés. Ezesetben senki nem használja sajátjaként a másik egyébként nyilvános fotóját, nem próbál másokat tévedésbe ejteni és tartani ezzel, így sem a személyiségi jogsértés, sem a csalás tényállása nem áll meg. A rendőrség egy hivatalos szerv, amely nem teheti meg, hogy valamivel nem foglalkozik. A feljelentést minden esetben felveszi, azt továbbítja az ügyeletes ügyésznek, vagy vezető nyomozónak, aki a törvényi kereteket mérlegelve nyomozást rendel el, vagy megalapozatlan esetben elutasítja azt. Mielőtt bármit leírtok, előtte gondolkodjatok. Óvodás sértésekkel és “kirakta a fotómat az osztálycsoportba” ügyekkel azért nem foglalkoznak, mert semmilyen bűncselekmény nem történik.
2021. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!