Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb dol (g)...

Mi volt a legrosszabb dol (g) ok, ami (ke) n keresztul mentetek? Vagy mi volt a lrgcikibb es amit azota sem tudtal feldolgozni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb: amikor 19 évesen rossz családi körülményekből elmenekülve elkezdtem az egyetemet nulla támogatással, majd a nyakamban két hitellel talpraálltam. Életem legrosszab időszaka volt, sokszor éheztem is. Szerencsére vége van ennek az időszaknak.
2019. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%

A legrosszabb hasonló az 1eséhez, szintén 19 évesen egy bőrönddel és folyamatos éjszakai műszakkal kezdtem az egyetemet. Tényleg volt olyan, hogy döntenem kellett, eszek vagy megveszem ami a tanuláshoz kell. De a szüleim folyamatos balhéi is sokáig visszajöttek a rémálmaimban.

Legcikibb, hát nem jut eszembe sok minden de amit nagyon sokan láttak, az amikor egy Macskák előadáson eresztettek lefelé egy kötélen én meg a tervezett kecses leérkezés helyett kb. 4 méterről arccal puffantam a földre. Mindenki mozdulatlanná dermedt hogy akkor most mi van, de gyorsan felpattantam, beálltam a tervezett érkező pózba és mondtam hogy presztó :D szóval így annyira nem volt gáz de az első sorban ülő arcokon (tanáraim stb. akik ismerik a sztorit) láttam hogy tudják hogy ennek nem így kellett volna történnie :D utána a rendező mondta hogy ő felkapta a telefont és ha 3 másodpercen belül nem álltam volna fel akkor mentőt hívott volna. Később a többiek mondogatták mindig hogy vigyázzak a kötéllel mert 1 élet már mínusz a 9ből :D

2019. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Üdv sorstárs, az egyes vagyok. Minket megedzett az élet, egy kis pofáraesés már meg se kottyan :)))
2019. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még a rendszerváltáskor, tehát mikor még tanulgattuk a demokráciát, kiadtam a lakásom egy jól öltözött szállodatulajdonosnak, aki személyi igazolvánnyal is igazolta foglalkozását. (Régen még bele volt írva). Aztán kiderült hogy strici, bárban lányokat futtat a rendőrállomástól kb. 100 méterre. A bárjában a drogszagtól el lehetett kábulni. A lakásom meg bordélyház lett valójában. Alig tudtam megszabadulni tőlük. Azóta azért megtanultam hogy egy valakiben bízhatok: Magamban. Meg persze magamban azt is jól az eszembe véstem hogy minden ember potenciális gazember és ha én érzem magam becsületesebbnek akkor soha ne engedjem át a dominanciát hogy a nyúl vigye a puskát. És így már meglepően gyöngy életem lett a továbbiakban.
2019. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Átb×ak, rávettek rossz dologra...
2019. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: megcsalt es elhagyott erte

Legcikibb: meg en konyorogtem vissza magam hozza


gyulolom magam mert gyenge voltam..

2019. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddigi életem legrosszabb eseménye:

Anyukám 2017 februárban 56 évesen meghalt. 12 évig küzdött a daganattal. Én akkor voltam 26 éves.

Anyával nagyon jó kapcsolatom volt, ő állt hozzám a legközelebb. Apa is összetört. Majdnem 37 évet voltak együtt. A karácsony volt a családunk legjobban várt ünnepe, az volt az év fénypontja. Anya halála után teljesen kiégtünk apával érzelmileg és semleges lett ez az ünnep is.


És az a sz..r önző negatív energiavámpír anyja, aki tönkre tette anyukám egész gyerekkorát és utána is szipolyozta, soha nem tartotta tiszteletben, amit anya kért tőle. De legalább egy évre rá ő is eltávozott, csak ő 80 évesen. Remélem soha nem találkoznak.

2019. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!