Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sose lesz már normális élet,...

Sose lesz már normális élet, mint ami a koronavírus előtt volt? Örökké maszkot kell hordani?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 11:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%

9-es vagyok, tudtam hogy le leszek pontozva, de annyira szomorúnak tartom és újra és újra meglepődök azon, hogy milyen sok ember szerint jó és helyén való az, hogy rengetegen belehalnak egy megelőzhető betegségbe, vagy súlyos szövődményekkel kell élniük. Ez szörnyű. :(

Esetleg valaki meg tudná indokolni, hogy miért pozitívum és elérendő cél ez?

2021. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

12-es: A dohányboltok nyitvatartása engem jobban zavar. A dohányzás tüdőrákot és halált okoz, de fontos volt, hogy nyitva legyenek. A covid betegeknek se tesz jót a dohányzás, ezzel hogyhogy nincs problémád?

Ha akarsz maszkot hordani, bármikor hordhatsz megelőzési céllal.

2021. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%

"Remélem, bevezetik, hogy az , aki nem oltatja be magát, az otthon haljon meg, ne kapjon ellátást!"


Hát ezt én is nagyon remélem. Ugyanis az oltásellenesek többsége fiatal, egészséges ember, akinek az adójából tartják fenn az állami egészségügyet. Ha nekik nem jár ellátás, akkor a pénzük se kelljen! Akkor senkinek nem lesz ellátás és az ilyen ostoba ingyenélõ dinoszauruszok, mint te, végre kipusztulnak.

2021. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Sosem, igen.
2021. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%
Ha az szerinted "normális élet" volt, hát egészségedre! Nem kell örökké maszkot hordani, csak akkor, amikor indokolt, a helyzet által megkövetelt a viselete.
2021. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kell maszkot hordani, csak már 1 éve csak abban lehet menni bárhova. De bárhova sem lehet menni, mert minden szórakozási lehetőség be van zárva, ráadásul 8-ra már otthon is kell lenni.
2021. márc. 12. 15:48
 17/27 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg, amúgy az nem fura, hogy mostanság influenzáról nem hallani? Még lehet, hogy a maszknak köszönhető. Én is elteszem majd későbbi évekre, influs időszakokra a maszkokat, amiket bevásároltam.
2021. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16%

Nézd meg ezt a filmet: Az új normális (53 perc)

Én most néztem meg kb félórája, és azt hiszem kitisztult minden a fejemben, minden kérdésemre választ kaptam, és most már biztos vagyok abban, hogy minden így marad, vagy már maximum rosszabb lesz a helyzet. De ne legyen igazam!

2021. márc. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Látom hogy sokan olvasták a válaszom, mert többen pontozták. De senki nem válaszolt, valaki ezt megtenné? Tényleg kíváncsi lennék, nem költői kérdésnek szántam.

(#11)

2021. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%

#19

Nem azért jöttem a világra, hogy másokat védelmezzek, mégis egy éve mást sem csinálok. Élni szeretném az életem.

"rengetegen belehalnak egy megelőzhető betegségbe, "

Előzzék meg, maradjanak otthon! Nem fogok senkihez bekopogni hogy direkt megfertőzzem.

2021. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!